“Zemgale/LLU” drošības nolūkos pārceļ spēli (papildināts) 1

Hokeja klubs “Zemgale/LLU” drošības nolūkos pārcēlis sestdienas "Optibet" hokeja līgas regulārā čempionāta spēli pret HK “Mogo/LSPA”, sakarā ar diviem konstatētiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem spēlētāju rindās.

Šorīt, hokeja klubs “Zemgale/LLU”, saņemot informāciju par diviem Covid-19 saslimšanas gadījumiem spēlētāju rindās, nekavējoties pieņēma lēmumu par šodienas spēles pret “Mogo/LSPA” pārcelšanu uz citu datumu.

Klubs veic visas nepieciešamas darbības, lai lokalizētu slimības izplatīšanos.

Kā portālam Sportacentrs.com pastāstīja “Zemgales/LLU” direktors Aivars Zeltiņš, tad nedēļas sākumā vienam no spēlētājiem bijusi slikta pašsajūta. Komandas ārsts pieņēmis lēmumu hokejistu nosūtīt uz Covid-19 analīzēm, un tās izrādījušās pozitīvas. Kopumā vienībā pozitīvas analīzes bijušas diviem cilvēkiem. Drošības labad pieņemts lēmums pārcelt šodienas maču, un vēl vairāki “Zemgales” spēlētāji piesardzības nolūkos nosūtīti veikt pārbaudes.

Papildināts: drošības nolūkos Jelgavas ledus hallē sestdien un svētdien atcelti visi pasākumi, lai varētu veikt telpu dezinfekciju. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš

Lūgsim Latvju Dievus par slimnīcās ievietotajiem Covid-19 pacientiem! Aizlūgsim Latvju Dievus par tiem cilvēkiem, kas miruši šīs kaites dēļ, lai viņu nākamā reinkarnācija būtu veiksmīga! Aicinu no sirds lūgt Latvju Dievus, lai Kovids (Covid-19) pamestu mūsu zemīti! Saglabāsim dvēseles gaismu sevī. Apzinīgi ievērosim visus pandēmijas ierobežojumus un mediķu norādījumus! Iedegsim uz galda košas un krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Regulāri vēdināsim savus namus. Lūgsim Latvju Dievu svētību un viedumu kopā! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Novēlu visiem maniem tautiešiem stipru veselību un izturību! Sirsnīgi, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® Skolnieciņš™ [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #ZemesSpēks #LatvjuDievi

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.11 11:00

Sports