“Zemgale/LLU” piekāpjas abās mājas spēlēs (FOTO)

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” otrajā “Optibet” hokeja līgas fināla spēlē savās mājās piekāpās viesiem no “Olimp/Venta 2002” ar rezultātu 1:4 (0:1; 1:1; 0:2). Jelgavniekiem neizdevās izmantot savus vairākumus spēles sākumā, ka arī ielaida divus ātrus vārtus trešajā trešdaļā. Vienīgos vārtus otrajā trešdaļā guva komandas kapteinis Patriks Ozols.

Pirmā trešdaļa “Zemgale/LLU” sākās ļoti labvēlīgi, jo viesi pirmajās desmit minūtēs nopelnīja divus noraidījumus. Diemžēl jelgavnieki savas iespējas neizmantoja, ko nevar teikt par “Olimp/Venta 2002” spēlētājiem. Trešdaļas izskaņā ledus laukuma saimnieki nonāca mazākumā, un pēc spēcīga metiena ripa rikošetā no uzbrucēja Laura Bajaruna muguras ielidoja Riharda Cimermaņa sargātos vārtos, ļaujot viesiem izvirzīties vadībā – 0:1.

Otro trešdaļu jelgavnieku sāka mazākumā, un arī šo iespēju “Olimp/Venta 2002” hokejisti izmantoja savā labā, kad pēc teicamas izspēles viesu leģionārs Fjodors Jarovinskis (Fedor Yarovinskii, ex-Dinaburga uzbrucējs), panāca rezultātu – 0:2. Trešdaļas turpinājumā abas komandas centās izmantot “tuvā soliņa” priekšrocības, un “Zemgale/LLU” ar smagu cīņu to izmantoja savā labā, ļaujot komandas kapteinim Patrikam Ozolam samazināt atpalikšanu rezultātā – 1:2.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” spēlētājiem nācās cīnīties ar lielu pienākumu nastu – izlīdzināt spēles rezultātu. Cenšoties to izpildīt, jelgavnieki psiholoģiski neizturēja. Trešdaļas sestajā minūtē “Olimp/Venta 2002” hokejisti Arvils Bergmanis un Emīls Ezītis trīsdesmit sekunžu laikā guva divus vārtus, morāli sagraujot jelgavniekus – 1:4. Bēdīgo laukuma saimnieku stāvokli pasliktināja arī neieskaitītie vārti, kurus guva Aleksandrs Visockis. “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols nolēma nomainīt vārtsargu un debitēt izslēgšanas spēlēs Mariusam Bajarunam-Galējam. Bet spēli tas vairs nespēja glābt, jo tā vairāk pārgāju dūru cīņās, kas savukārt bija ļoti izdevīgi viesiem, kuri izcīnīja savu otro uzvaru finālā spēļu sērijā – 0:2.

“Zemgale/LLU” finālsērijā šobrīd ir iedzinējos ar rezultātu – 0:2 un Arta Ābola treneru korpusam nāksies izdomāt, kā lauzt rīdzinieku taktiskos zīmējumus. 

Vārtu guvēji:

“Zemgale/LLU”: 32:40 Patriks Ozols (Visockis, Grekovs);

“Olimp/Venta 2002”: 17:34 Lauris Bajaruns (Ezītis, Pujacs) – vairākumus; 20:57 – Fedor Yarovinskii (Sprukts, Galoha) – vairākumus; 45:12 Arvils Bergmanis (Sprukts, Rēdlihs); 45:43 Emīls Ezītis (A.Širokovs).

Nākamā spēle

13.04.2021. 19:30 Olimp/Venta 2002 – Zemgale/LLU (Piņķi)

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports