“Zemgale/LLU” piekāpjas pirmajā fināla spēlē (FOTO, VIDEO)

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” ar zaudējumu pret “Olimp/Venta 2002” sākusi "Optibet" hokeja līgas fināla spēļu sēriju, savās mājās piekāpjoties ar rezultātu 1:3 (0:1; 1:1; 0:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Aleksandrs Novikovs.

Pirmo trešdaļu aktīvi aizsāka viesi, kas “Zemgale/LLU” hokejistiem lika aizstāvēties savā aizsardzības zonā. “Olimp/Venta 2002” spiedienu spēja mazināta Artūra Homjakova gūtie un neieskaitītie vārti spēles piektajā minūtē.

Trešdaļas vidū laukuma saimniekiem vairākumā neizdevās pārspēt rīdzinieku vārtsargu Rūdolfu Gusutu Lazdiņu, bet trīs minūtes vēlāk, spēlējot četri pret četri, “Zemgale/LLU” aizsargi izlaida viesu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha izrāvienu uz vārtiem, kurš noslēdzās ar ripas ieraidīšanu Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos – 0:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” steidzās izmantot “tuvā soliņa” priekšrocības, bet šo apņemšanos kavēja trešajā trešdaļas minūtē nopelnītais noraidījums. Trešdaļas vidū jelgavnieku agresīvie uzbrukumi vainagojās ar Aleksandra Novikova gūtiem vārtiem – 1:1. Diemžēl, šis pārsvars tika pazaudēts jau pēc divām minūtēm, kad “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs Kirils Galoha vārtu priekšā mainīja ripas lidojumu un atkārtoti izvirzīja savu komandu vadībā – 1:2.

Trešās trešdaļas sākumā jelgavnieki neizmantoja vairākumu, bet no visiem spēkiem centās nokļūt pie “Olimp/Venta 2002” vārtiem. Kad līdz spēles pamatlaika beigām bija atlikušas divas minūtes, galvenais treneris Artis Ābols izlēmis nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Diemžēl ripas kontrole “izkrita” no jelgavnieku rokām un viesu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs guva savus otros vārtus, ieraidot ripu tukšos vārtos un panākot Jelgavas hokeja faniem nepatīkamu spēles iznākumu – 1:3.

Šajā spēlē ļoti aktīvi bija “Zemgale/LLU” trešā un ceturtā virknējuma uzbrucēji, ka arī komandas aizsargi, kurus bieži varēja vērot uzbrukuma smailē. Kaut kur nedaudz pietrūka veiksmes un precizitātes, lai panāktu citu spēles iznākumu. Vārtsargs Rihards Cimermanis daudzas reizes glāba savu komandu, kad spēle notika viņa vārtu priekšā un bija pārliecinošs savā spēlē. Žēl, ka tikai neizdevās panākt labvēlīgāku rezultātu.

“Zemgale/LLU” finālsērijā, kura ilgst līdz kādas komandas četrām uzvarām, šobrīd ir "iedzinējos" ar rezultātu 0:1, bet jau piektdienas vakarā mēģinās labot šo rezultātu. Spēle notiks Jelgavas ledus hallē bez skatītāju klātbūtnes, bet tās tiešraidi varēs vērot “LTV 7” televīzijas kanālā un interneta tiešraidē.

Vārtu guvēji:

“Zemgale/LLU”: 30:10 Aleksandrs Novikovs (Adeļsons)

“Olimp/Venta 2002”: 14:21 Miķelis Rēdlihs (Galoha); 32:26 Kirils Galoha (Rēdlihs, Bergmanis); 58:40 Miķelis Rēdlhs

Nākamā spēles

09.04.2021.  19:30  Zemgale/LLU – Olimp/Venta 2002 (Jelgava)

11.04.2021.  16:00  Olimp/Venta 2002 – Zemgale/LLU (Piņķi)

13.04.2021.  19:30  Olimp/Venta 2002 – Zemgale/LLU (Piņķi)

 

Foto: Ruslans Antropovs. Video: JPPI "Sporta servisa centrs"


Pievieno komentāru

Sports