Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlase cīnīsies par zeltu

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā Tokijas olimpisko spēļu turnīrā šodien pusfinālā tikās ar Beļģijas izlasi. Pieveicot pretiniekus ar rezultātu 21:8, Latvijas komanda iekļuva finālā. Spēle par olimpisko zeltu notiks pulksten 16.25 pēc Latvijas laika pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs".

Spēli ar veiksmīgu tālmetienu iesāka Beļģijas komanda, bet Latvija atbildēja ar Kārļa Paula Lasmaņa precīzu metienu, kura izpildīšanas brīdī pretinieki pārkāpa noteikumus, un iespēju izpildīt soda metienu. Tas precīzs, un rezultāts izlīdzināts 2:2. Tad sekoja precīzs jelgavnieka Edgara Krūmiņa tālmetiens, piezīme pret Kārli Paulu Lasmani tālmetiena brīdī un divi soda metieni, un Latvija izvirzījās vadībā ar 7:4. Vēlām mūsējiem izdevās pārsvaru palielināt jau līdz pieciem punktiem, un, lai kā beļģi centās, to sadeldēt viņiem neizdevās. Rezultātā ļoti pārliecinoša uzvara ar 21:8. Edgars Krūmiņš šajā spēlē guva četrus punktus. 3x3 basketbola spēle norisinās 10 minūtes vai kamēr kāda no komandām iegūst 21 punktu. 

Līdz ar to ir zināmi finālisti. Pusfināla pāru zaudētāji Serbija un Beļģija pulksten 15.15 cīnīsies par bronzas godalgām, savukārt finālspēle notiks pulksten 16.25. Finālā tiksies Krievijas Olimpiskās komitejas komanda un Latvija.

 

Latvijas 3x3 izlases rezultāti Tokijas olimpiskajās spēlēs

pret Poliju uzvara ar 21:14,

pret Beļģiju zaudējums ar 20:21,

pret Ķīnu uzvara ar 18:17,

pret Japānu uzvara ar 21:18,

pret Serbiju zaudējums ar 16:22,

pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu zaudējums ar 15:19,

pret Nīderlandi uzvara ar 22:18,

ceturtdaļfinālā pret Japānu uzvara ar 21:18,

pusfinālā pret Beļģiju uzvara ar 21:8.

 

Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja/Mikus Kļaviņš


Pievieno komentāru

Sports