Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Stāvlaukumos pie Tehnoloģiju vidusskolas Mātera ielā noteikts stāvēšanas laiks

No 5. janvāra tiks  atjaunota iepriekšējā kārtība.

Atsākoties mācībām pēc skolēnu ziemas brīvlaika, no 5. janvāra Jelgavā, stāvlaukumos Mātera un Sudrabu Edžus ielas krustojumā un pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas Mātera ielā 30 tiks atjaunoti automašīnu stāvēšanas ierobežojumi, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnu brīvlaikā minētajos stāvlaukumos tika aizklātas papildzīmes, kas nosaka stāvēšanas laika ierobežojumus, līdz ar to stāvlaukumus varēja izmantot apkārtnes iedzīvotāji bez ierobežojumiem. Taču no 5. janvāra tiks  atjaunota iepriekšējā kārtība.

Tas nozīmē, ka stāvlaukumā pie skolas ar iebrauktuvi no Mātera ielas puses (Mātera iela 30) darbadienās no pulksten 7 līdz 19 automašīnas atļauts novietot uz laiku līdz 15 minūtēm.

Mātera ielas un Sudrabu Edžus krustojuma stāvlaukumā darbdienās no pulksten 5 līdz 19 automašīnas atļauts novietot uz laiku līdz divām stundām, bet atsevišķas stāvvietas paredzētas automašīnu novietošanai tikai ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas atļaujām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāvlaukumā ar iebrauktuvi no Raiņa ielas puses darbadienās no pulksten 5 līdz 19 automašīnas atļauts novietot uz laiku līdz divām stundām.

Pārējā laikā un brīvdienās stāvlaukumos automašīnas var novietot bez ierobežojumiem.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.