Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svinīgi atklāta labiekārtotā teritorija pie Vircavas vidusskolas

11. novembrī, Lāčplēša dienā, ar lāpu aizdegšanu un karogu uzvilkšanu mastos svinīgi atzīmēts Vircavas vidusskolas teritorijas labiekārtošanas projekta noslēgums, informē SIA “KULK”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kā būvniecības uzņēmumam, labiekārtošanas projektu realizēšana ir mūsu ikdiena, tomēr jāatzīst, ka strādājot izglītības iestādes teritorijā, pēc paveiktā darba jūtam īpašu gandarījumu. Ir patiess prieks apzināties, ka bērniem, jauniešiem un Vircavas iedzīvotājiem turpmāk būs pieejama aprīkota, sakopta, moderna un droša vide. No sirds vēlam, lai šeit vienmēr dzirdami bērnu smiekli un čalas,” pasākuma viesus uzrunāja SIA “KULK” Ražošanas direktore Diāna Agule, pasniedzot skolas vadībai arī simbolisku dāvanu – Latvijas karogu.

Svinīgajā pasākumā Vircavas vidusskolas direktore Eva Fišere savā uzrunā atklāja, ka skolas pirmssākumi meklējami 1986. gadā – šādu ierakstu varam redzēt Vircavas skolas dibināšanas piemiņas akmenī –, un kopš šī laika daudz ir manījies. “Pa šiem gadiem skola ir augusi, attīstījusies līdzi laikam un saglabājusi savas vērtības, taču jau vairākās paaudzēs vēlējusies nodrošināt arī mūsdienīgu un sakoptu skolas teritoriju. Šodien no sirds priecājamies, jo ir piepildījies sen lolots sapnis. Paldies tiem, kas šo sapni mums palīdzējis piepildīt,” tā E.Fišere.

Piedaloties būvniekiem, skolas pārstāvjiem, skolēniem, Jelgavas novada domes priekšsēdētajam, Vircavas pagasta pārvaldes vadītājai, kā arī citiem projekta sadarbības partneriem, pasākuma izskaņā karogu mastos uzvilkti Jelgavas novada, Latvijas un Eiropas Savienības karogi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta gaitā objektā izbūvēta lietus ūdens kanalizācijas tīklu daļa, ārējā apgaismojuma pazemes komunikācijas un sakaru kanalizācijas tīkli. Tāpat teritorijā uzstādīti jauni apgaismojuma balsti un uzstādīti karogu masti. Bērnu un jauniešu vajadzībām izveidoti laukumi, kur nodrošināts sporta aprīkojums rotaļu iekārtas. Paveikta arī virkne citu labiekārtošanas darbu: uzstādīti soli un atkritumu urnas, veikta apzaļumošana, uzstādīts nožogojums un veikta bruģēšana. Turpmāk teritorijā būs nodrošināta arī videonovērošana.

Projekts realizēts, piedaloties Jelgavas novada pašvaldības izsludinātājā iepirkuma konkursā, kur SIA “KULK” piedāvājums atzīts par labāko.

Foto: “KULK”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.