Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Teju 100 dalībnieku piedzīvo aizraujošus brīžus Ozolniekos

19. piedzīvojumu sacensībās “Remoss 2023”, kuras šogad startēja Ozolnieku Sporta skolā, piedalījās 96 dalībnieki, kas ir par aptuveni trešdaļu vairāk nekā pērn.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notika pēc rogaininga principa. 24 komandas ar četriem cilvēkiem katrā varēja izvēlēties savu orientēšanās maršrutu, bet vajadzēja saplānot to tā, lai iekļautos noteiktā laika limitā, kas bija sešas stundas. Kontropunktos dalībniekiem bija jāveic dažādi speciāli uzdevumi, kas sevī ietvēra gan fizisko spēku un veiklību, gan erudīciju. Kā, piemēram, jālien pa virvēm un jātur līdzsvars, jāsien mezgli, jābrauc ar laivām, jākāpj pa speciālu alpīnisma sienu, jānolaižas no 15 metru augstuma, jāpeld un daudz kas cits.

Komandas tika iedalītas un vērtētas piecās grupās. Gan sportistu grupā, gan kopvērtējumā uzvaru ar 220 punktiem izcīnīja “Ātrie rešņi”, kuru sastāvā bija orientēšanās kluba “Alnis” līderi Endijs Titomers, Rihards Krūmiņš, Elza Ķuze un Aivis Šiliņš. Pirmie trīs nosauktie aktīvi pārstāv Latvijas orientēšanās izlasi dažādos čempionātos. Kā jau varēja paredzēt, visplašākā pārstāvniecība bija tautas klasē, proti, deviņas komandas. Tajā vislabākā izrādījās “Priekā” (Viesturs Šlosbergs, Santa Blūma, Uldis un Gita Gaisi), kas ieguva 177 punktus.

A (2004.–2007. gadā dzimušie) un B (2008. gadā dzimušie un jaunāki) jauniešu grupās piedalījās pa trim komandām, pie uzvaras tiekot attiecīgi “Sushi kociņiem” (Edvards Krūmiņš, Gustavs Plonis, Dārta Putne un Ralfs Prauliņš; 181 punkts) un “Alphas” (Lūcija Epnere, Eleonora Priedīte, Madara Miķelsone un Mārtiņš Cīrulis; 134 punkti). Arī ģimeņu grupā savā starpā konkurēja trīs komandas, no tām labāko rezultātu ar 160 punktiem sasniedzot “Dinamītam” (Salvim, Ilonai, Oliveram Daģiem un Evertam Rožensteinam).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc “Remoss 2023” sacensībām no dalībniekiem varēja dzirdēt vairākas pozitīvas atsauksmes. Daļa no tām: “Lieliskas sacensības, kurās varēja iegūt jaunu pieredzi un zināšanas, kā arī atsvaidzināt jau esošās. Ļoti labi un profesionāli noorganizētas sacīkstes ar daudz interesantām un jautrām aktivitātēm. Lieliski pavadīts laiks brīvā dabā kopā ar draugiem.”

“Šī bija pirmā pieredze piedzīvojumu sacensībās, bet noteikti ne pēdējā. Adrenalīna un prieka deva garantēta un iespēja izmēģināt spēkus tik dažādās disciplīnās. Paldies organizatoriem un tiesnešiem, un pārējiem dalībniekiem!”

“Jau iepriekš bija dzirdēts par “Remoss” piedzīvojumu sacensībām, bet pirmo reizi izdevās savākt lielisku komandu un piedalīties. Diena paskrēja daudzveidīgās aktivitātēs pozitīvā un azartiskā, pat teiktu, atkarību izraisošā gaisotnē. Bija tiešām jaudīgs pasākums, un ar interesi gaidām nākamo pasākumu no “Remoss”!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

FOTO: “REMOSS”

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild “Zemgales Ziņas”#SIF_MAF2023

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.