Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tēvs ar dēlu uzvar sacensībās “Lielupes zandarts”

Jelgavā noslēgušās atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes zandarts”, informē pašvaldība. Sacensībās uzvarēja jelgavnieki tēvs un dēls Dmitrijs un Marks Tereščenko. Uzvarētāji noķēra septiņus zandartus, kurus vēlāk atbrīvoja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības šogad pulcēja 14 ekipāžas – laivā drīkstēja startēt viens vai divi dalībnieki. Makšķerēt drīkstēja, izmantojot vienlaicīgi vienu makšķerēšanas rīku, piemēram, velci, spiningu, un bija aizliegta dzīvā ēsma, piemēram, zivtiņas, tārpi. Dalībnieki par noķerto lomu saņēma punktus, un pēc piešķirtajiem punktiem tika noskaidroti sacensību uzvarētāji. Lomā tika ieskaitīti tikai zandarti, sākot no 45 centimetru garuma, un maksimālais skaits ir septiņi zandarti. Par katru zivi tika piešķirti 100 punkti plus zivs garums, pārvērsts punktos (1 centimetrs = 1 punkts).

Sacensību uzvarētāji noķēra maksimāli pieļauto zandartu skaitu, kas viņiem ļāva izcīnīt 1. vietu.

2. vietu ieguva rīdzinieki Kaspars Zviedris un Agris Miezis ar sešiem zandartiem lomā, kuru kopējais garums bija 318 centimetri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. vietā – Vladimirs Balodis un Viktors Krašeļņikovs no Jelgavas ar četriem zandartiem, kuru kopējais garums bija 205 centimetri.

Speciālo balvu ieguva dalībnieks, kurš noķēra vislielāko zivi – tā varēja būs jebkādas sugas zivs. Šo balvu ieguva sacensību uzvarētāji Dmitrijs un Marks Tereščenko par 75 centimetrus garu līdaku.

Sacensības rīkoja makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Sacensības tiek organizētas, lai popularizētu makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, kā arī lai iesaistītu iedzīvotājus masu sporta aktivitātēs.

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.