Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tornī paredzētais sarunu vakars par modi Jelgavā pārcelts uz 22. februāri

16. februārī plānotais sarunu vakars Svētās Trīsvienības baznīcas tornī “Mode Jelgavā un skaistuma ideāls cauri gadsimtiem” vakara viešņas slimības dēļ ir pārcelts uz nākamo trešdienu, 22. februāri, pulksten 18, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma organizatori sazināsies ar katru iepriekš pieteikušos dalībnieku un informēs par izmaiņām. Ņemot vērā to, ka pasākumā vietu skaits ir ierobežots, jauni interesenti par iespēju piedalīties aicināti interesēties pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pasākuma organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Sarunu vakaru “Mode Jelgavā un skaistuma ideāls cauri gadsimtiem” vadīs viena no torņa ceturtā stāva jaunās ekspozīcijas veidotājām – grima un tērpu māksliniece Baiba Grīna. Viņas meistardarbs skatāms vienā no ekspozīcijas populārākajiem eksponātiem – video, kas demonstrē vēsturisko tērpu modes skati.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja kopā ar lektori apmeklēt ceturtā stāva ekspozīciju un uzzināt, ar kādiem izaicinājumiem jāsastopas, veidojot stāstu par vēsturiskiem tērpiem, kā arī atklāt “ārpus kadra” detaļas. Interesenti noskaidros, kādi skaistuma ideāli valdīja sabiedrībā senos laikos, kā arī ielūkosies modes spožuma un posta periodos sendienās un šodien.  

Dalības maksa lekcijā ir 5 eiro. Skolēniem, pirmsskolas vecuma bērniem, pensionāriem dalība ir bez maksas.

B.Grīna bērnības un skolas gadus pavadījusi Jelgavā, absolvējusi Jelgavas 2. vidusskolu (šodien Jelgavas Valsts ģimnāzija), apguvusi stilista un grima speciālista prasmes Latvijā, Vācijā un Francijā, un mūsdienās ir atzīta par vienu no labākajām savas jomas speciālistēm Latvijā. Viņa ne tikai ir veidojusi stilu un grimu daudzām kinofilmām, TV projektiem un skatuves uzvedumiem, bet arī izglīto jauno stilistu un kosmetologu paaudzi, strādājot par pedagogu Starptautiskajā kosmetoloģijas koledžā, Latvijas kultūras koledžā un Biznesa augstskolā “Turība”. 2019. gadā saņēmusi Beauty Expert Award balvu kategorijā “Vizuālā Tēla Stilists”, 2015. gadā saņēmusi Lielā Kristapa kino balvu “Labākais grima mākslinieks” par darbu  I.Brūveres filmā “Dāmu paradīze”, kā arī Lielā Kristapa nomināciju par darbu filmā “Ievainotais jātnieks” 2017. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa jaunās ekspozīcijas “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem” un “Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas stāsts” apmeklētājiem pieejamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.