Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trīs dienas bez maksas varēs nodot automašīnu riepas

SIA “Zemgales EKO” un AS “AJ Power Recycling” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “3R” rīko vides akciju “Dod riepām otru dzīvi” un 14., 15. un 16. aprīlī no pulksten 10 līdz 19 dalīto atkritumu vākšanas laukumā Paula Lejiņa ielā 6 Jelgavas iedzīvotājus aicina bez maksas nodot nolietotās automašīnu riepas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez maksas varēs nodot vienu vieglās automašīnas riepu komplektu (četras vieglās automašīnas riepas). Iebraucot laukumā, būs jāuzrāda automobiļa tehniskā pase, jo nolietotās automašīnu riepas tiks pieņemtas tikai no auto īpašniekiem, kuri reģistrēti Jelgavā, un no automašīnas, ar kuru uz dalīto atkritumu vākšanas laukumu riepas atvestas.

Rūpēs par iedzīvotāju drošību laukumā tiks organizēta bezkontakta riepu nodošana, proti, teritorijā vienlaicīgi būs atļauts iebraukt pa vienam transportlīdzeklim, un iedzīvotāji lūgti ievērot vismaz divu metru distanci.

Četras riepas bez maksas varēs nodot tikai akcijas laikā no 14. līdz 16. aprīlim – pārējā laikā dalīto atkritumu savākšanas laukumos tās tiek pieņemtas par samaksu atkarībā no riepas diametra, un maksa par vienas riepas nodošanu var būt no 1,90 līdz 2,70 eiro. Papildu informācija par atkritumu nodošanu pieejama mājaslapā www.zemgaleseko.lv vai pie sava atkritumu apsaimniekotāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Riepas ir videi kaitīgi atkritumi – dabiskajā vidē tās sadalās vairāk nekā 100 gadu laikā, un tikmēr dabā var nonākt dažādas kaitīgas vielas, tādēļ ir ļoti būtiski, lai riepas tiek nodotas pārstrādei. Par nolietotu riepu izmešanu dabā var tikt piemērots naudas sods.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.