Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trīs Jelgavas ražotāji saņem radošuma balvu

Noskaidroti Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) virtuālā “Svētku e-maisa” radošuma balvas “Ideju spogulis 2021” ieguvēji.

Noskaidroti Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) virtuālā “Svētku e-maisa” radošuma balvas “Ideju spogulis 2021” ieguvēji. Galvenā balva piešķirta trim Jelgavas ražotājiem – Martai Bušai, kura attīsta zīmolu “KUKŪ” un piedāvā lina un kaņepju šķiedras mazgāšanās/masāžas aksesuārus, Kristīne Lazdiņa, kura attīsta zīmolu “PICO RICO” un no pašu audzētiem čili pipariem gatavo marinējumus un citus produktus un “Baltic Burned Boards”, kas nodarbojas ar kokmateriālu apdedzināšanu pēc senas Japāņu metodes. Bet četri Jelgavas ražotāji saņēmuši “Ideju spogulis 2021” atzinību, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dodot iespēju mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem satikt savus klientus, ZRKAC izveidojis virtuālo “Svētku e-maisu”, kurā līdz šim iesaistījušies jau 80 ražotāji. Viņi piedāvā ap 900 dažādu produktu svētku un ikdienas galdam, veselībai, skaistumam, labsajūtai, kā arī apģērbu, aksesuārus un dažādas praktiskas lietas. Tie ražotāji, kas “Svētku e-maisā” iesaistījās līdz 3. decembrim, piedalījās konkursā par radošuma balvu “Ideju spogulis 2021”. Uzvarētājus noteica žūrijas komisija. 

“Ideju spogulis” dažādās nominācijās piešķirts pieciem ražotājiem, tostarp trim no Jelgavas. M.Buša saņēmusi balvu “Par idejas izstrādi”, K.Lazdiņa – “Par radošu pieeju”, bet “Baltic Burned Boards” piešķirta balva “Par dizaina risinājumu”. Divas pārējās balvas dosies uz Jelgavas novadu pie SIA “Ulece”, kas ražo sildāmās lelles pašiem mazākajiem un Z/S “Jaunavas”, kas audzē trifeles un garšaugus, pārstrādājot tos dažādos produktos. 

Žūrijas komisija piešķīrusi arī sešus Atzinības rakstus. To saņēmuši arī četri Jelgavas ražotāji, kuri pieteikuši savus produktus “Svētku e-maisam”. Atzinību “Par radošu pieeju produkta virzīšanā” saņem Gunārs Johansons, kas no ekoloģiskajiem materiāliem rada dāvanas lieliem un maziem, “La Beth cosmetics”, kas izgatavo dabīgus ar rokām gatavotus ķermeņa kopšanas produktus, saņem atzinības rakstu “Par zaļās domāšanas virzīšanu”, SIA “GZD Alus darītava “Viedi””, kas radījis īpašu adventes kalendāru alus mīļiem, saņem atzinību “Par daudzveidīgu produktu radīšanu”, bet SIA “SED-11”, kas strādā ar zīmolu “pikniKarba” un piedāvā dažādu uzkodu piknika kārbas, saņem atzinību “Par atbalstu vietējiem ražotājiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasniegta arī viena pārsteiguma balva, kuru šoreiz “Par ieguldījumu amata meistarības popularizēšanā” saņem jelgavniece Laima Tokareva. Viņa šuj Ziemassvētkiem paredzētus maisiņus.

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone norāda, ka radošuma balvas “Ideju spogulis” un atzinības to saņēmējiem tiks pasniegtas individuāli.

“Svētku e-maiss” savu darbu turpina, un ikviens iedzīvotājs tajā var ieskatīties, lai atrastu dāvanas svētkiem no vietējiem ražotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Virtuālais “Svētku e-maiss” ir pieejams ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv un ŠEIT.

Uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki savu piedāvājumu jelgavniekiem “Svētku e-maisā” var vēl iesniegt līdz 17. decembrim.

Uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki, kuri vēlas savu piedāvājumu ievietot “Svētku E-maisā”, aicināti aizpildīt anketu tiešaistē: ieej.lv/svetku_emaiss_2021 vai, nosūtīt informāciju pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv. Piesakoties, informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums, īss apraksts un kontaktinformācija – tālrunis, e-pasts, sociālā tīkla “Facebook” lapa, tīmekļvietne vai interneta veikals.*

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* Sniegtie personas dati tiks izmantoti, apstrādāti un glabāti līdz noteiktā mērķa sasniegšanai, kontaktbiržas norises laikā un saskaņā ar normatīvo datu drošības regulējumu.

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.