Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trīsdesmit piektais draudzīgo cenu veikals “Fix Price” ver durvis Pļavniekos

Rīgā, Pļavniekos, 1. decembrī durvis ver jau trīsdesmit piektais draudzīgo cenu tirdzniecības tīkla “Fix Price” veikals, kurā īpaši plašā izvēlē šobrīd ir viss Ziemassvētku un Jaungada sezonai nepieciešamais.

“Mūsu veikalu draudzīgo cenu politika palīdz cilvēkiem neatteikties no ierastajām svētku precēm un produktiem laikā, kad visi asi izjūt elektrības un degvielas cenu kāpumu,” sacīja SIA “FP LV” valdes locekle Dace Grundmane. Viņa uzsvēra, ka visos “Fix Price” veikalos augstākā cena joprojām nemainīgi ir 6,99 eiro – tas ir viens no iemesliem, kāpēc veikalu tīkls ekonomiski sarežģītajā laikā turpina dinamiski attīstīties.

Latvijā – 35 veikali, 244 darbavietas

Jaunais veikals atrodas A. Saharova ielā 30, krustojumā ar A. Deglava ielu – šo vietu jau labi zina tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, kas iepērkas tur esošajā tirdzniecības centrā “Augusts”. Jaunajā veikalā, kura platība ir 251 kvadrātmetrs, strādās seši cilvēki, un līdz ar to “Fix Price” Latvijā būs radījis jau 244 darba vietas.

A.Deglava ielas “Fix Price” veikals sācis darbību piemērotā laikā, lai Pļavnieku iedzīvotāji ērti un par ļoti draudzīgām un fiksētām cenām varētu iegādāties visu ikdienai un svētkiem nepieciešamo. Galvenās preču grupas, tāpat kā citos “Fix Price” veikalos, ir pārtika, saldumi, sadzīves ķīmija, virtuves lietas, kosmētika, rotaļlietas, grāmatas, svētku kolekcijas, dzērieni, ko iespējams iegādāties pat četras reizes lētāk nekā citos tirdzniecības tīklos.

Viss Ziemassvētkiem un Jaungadam

Populārākās ar Ziemassvētkiem saistītās preces tīkla veikalos nemainīgi ir dažādas zeķes, kur rūķiem paslēpt dāvaniņas, kā arī pievilcīgi nieciņi un gardumi, ko tajās ielikt; svētku dekori – bumbas, virtenes un lampiņas. Plauktos atrodami kosmētikas dāvanu komplekti gan sievietēm un vīriešiem, gan meitenēm un puikām. Bērniem dāvanu komplektu iepakojuma dizains veidots ar zīmējumiem no bērnu iemīļotajām multfilmām. 

“Veikalos atrodamas arī skaistas konfekšu pakas svētku noformējumā. Šādas izlases iegāde īpaši atvieglo dzīvi vecākiem, jo komplektā ir daudz un dažādi gardumi,” piebilda D. Grundmane.

Latvijā – gan Rīgā, gan novados – kopumā darbojas jau 35 tīkla veikali, un tajos tiek piegādāts plašs produktu klāsts, tostarp daudz tādu preču, kas nav citu veikalu sortimentā. “Atšķirīgais piedāvājums, tostarp daudz produktu arī no Ukrainas ražotājiem, kurus šobrīd īpaši atbalstām, nozīmē, ka ne visas cenas iespējams salīdzināt tieši, tomēr pilnīgi droši var teikt, ka pie mums atrodami tikpat kvalitatīvi analogi daudzu citu veikalu dārgākajai produkcijai,” uzsvēra D. Grundmane.

Izvēlies tiešsaistē, saņem veikalā

D. Grundmane turklāt aicina pircējus izmēģināt iepirkšanos tiešsaistē ar pasūtījuma izņemšanu sev vēlamajā veikalā – tagad arī Pļavniekos. “Šāda iepirkšanās palīdz samazināt laiku, kas pavadīts vispiemērotākā produkta meklēšanā, un ļaus koncentrēties uz to, kas jums nepieciešams un ko vēlaties.”

Lai iepirktos tiešsaistē un saņemtu preces veikalā, produkti jāizvēlas vietnē www.lv.fix-price.com; tie jāievieto iepirkumu grozā un jānoformē pasūtījums; jāizvēlas sev ērtāko “Fix Price” veikalu; saņemot SMS paziņojumu par pasūtījuma gatavību, jādodas tam pakaļ uz izvēlēto veikalu.

Latvijā “Fix Price” veikali franšīzes ietvaros darbojas kopš 2017. gada vasaras, un to skaits arvien palielinās. Šobrīd veikali ir atvērti Rīgā, Ādažos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Ogrē, Rēzeknē, Ķekavā, Jelgavā, Salaspilī, Balvos, Liepājā, Olainē un citās Latvijas pilsētās. Tāpat “Fix Price” turpina sadarbību ar vietējiem ražotājiem un meklē jaunus piegādātājus, kas spētu piedāvāt ko interesantu un pircējam pievilcīgu arī cenas ziņā.

Autors: Dace Grundmane, SIA FP LV valdes locekle

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.