Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Turpināsies “Jelgavas poliklīnikas Akadēmijas” semināri ārstiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī 2023.gadā SIA “Jelgavas poliklīnika” turpinās projektu “Jelgavas poliklīnikas Akadēmija”, kurā mediķiem ir iespēja bezmaksas piedalīties un papildināt zināšanas tematiskos semināros ar starptautiskiem atzītiem profesionāļiem medicīnas jomā, informē poliklīnikas mārketinga speciāliste Undīne Šulca.

19.janvārī pulksten 15.00 norisināsies seminārs ārstiem “Laimīgs vēders, laimīgs cilvēks”.

Seminārā lekciju par vēdera veselību lasīs pediatre Sanita Mitenberga. Savukārt poliklīnikas galvenā ārste Dace Kārkliņa iepazīstinās ar Jelgavas poliklīnikas sniegtajām iespējām kuņģa zarnu trakta saslimšanu gadījumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums norisināsies Jelgavas poliklīnikas konferenču zālē, taču mediķiem ir iespēja piedalīties seminārā arī attālināti. Turklāt par dalību seminārā ir iespēja saņemt tālākizglītības punktus (TIP).

Lai piedalītos seminārā, dalībai jāreģistrējas vietnē https://akademija.jp.lv/?fbclid=IwAR0LZZBjet7nHVx15myZZQ_n8_nHAZRPSdQd6wm_UkcWU8S7MREtCKvtwxc.

Jāpiebilst, ka apmeklēt bezmaksas seminārus ir aicināti tikai medicīnas darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālākā informācija par šīsnedēļas un turpmākajiem semināriem, to tematiku un norises laiku pieejama mājaslapā www.jp.lv un poliklīnikas sociālo tīklu kontos.

Foto: no arhīva un Jelgavas poliklīnika

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.