Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

TV3 ētera personības un populāri mūziķi aicina uz krāšņu Jaungada šovu Jelgavā “Nākamā pietura – 2023”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28.decembrī jau tradicionāli Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisināsies TV3 Jaungada šovs «Nākamā pietura – 2023». Vakara vadītājs – populārais dziedātājs Intars Busulis, informē šova veidotāji.

«Sagaidīt 2023.gadu kopā ar Latvijas labākajiem mūziķiem un iemīļotajām TV3 ekrāna zvaigznēm izklausās vilinoši. Populāras dziesmas, dejas un viegls pieskāriens TV3 25.dzimšanas dienai. Varētu būt ideāls vakars, kurā nekas nevarētu noiet greizi, ja vien nebūtu Intara Busuļa, kurš uzņēmies visus nogādāt 2023.gadā, taču aizmirsis informēt, ka bez biļetēm viņš nevienu uz 2023.gadu neved.

Kas notiks ar tām TV3 zvaigznēm, kurām nav biļešu? Vai viņas paliks pērnajā gadā? Uz šiem jautājumiem atbildes varēs gūt šovā, jo Intars Busulis piedāvās spēli, kurā būs iespēja tikt pie biļetēm, taču cilvēkus ar vājākiem nerviem jau iepriekš jābrīdina – biļešu uz 2023.gadu visiem nepietiks…» pasākumu ieskicē scenārija autors Artūrs Dīcis, piebilstot: «Mūs visus gaida muzikāli jautrs un dzirkstoši azartiskas spriedzes pilns vakars kopā ar populāriem mūziķiem, TV3 ētera zvaigznēm un autobusa šoferi Intaru Busuli, kurš apņēmies uz 2023.gadu nogādāt visus, kuriem ir biļetes!»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TV3 Jaungada šovā varēs sastapt ētera personības un seriālu aktierus: Kristīni Garklāvu, Mārtiņu Spuri, Māri Grigali, Agnesi Drunku, Arni Krauzi, Ediju Bošu, Oskaru Leperu, Anitu Altmani, Dāvidu, Maiju Rozīti-Krištopāni, Ivo Jurkānu, Rūtu Dvinsku, Kasparu Dvinski, Artūru Dīci, Elīnu Bojarkinu, Ediju Zalaku, Armandu Simsonu, Ligitu Miezi, Kristu Zvirgzdiņu u.c.

Par muzikālajiem priekšnesumiem rūpēsies populāri mūziķi un grupas: «Bermudu Divstūris», «DaGamba», «Bujāns» Igo, Olga Rajecka, Ralfs Eilands, «Sudden Lights», «Credo», «Līvi», «Pērkons», «Dziļi Violets», «Tautumeitas», Ivo Fomins, Ozols, Katrīna Dimanta, Dārta Stepanova un citi mākslinieki, kuri jautrā un izklaidējošā kompānijā aicina kopīgi nosvinēt veco gadu un kopā sagaidīt TV3 25. jubilejas gadu.

Biļetes uz šovu var iegādāties «Biļešu paradīzes» tīklā.

Foto: publicitātes/Matīss Markovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.