Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ugunsgrēkā Robežu ielā Jelgavā viens bojāgājušais

Degošas plastmasas smaka, kas pirmdien bija jūtama Pārlieupē, liecināja par ugunsnelaimi, kas pusdienlaikā izcēlās kādā savrupmājā Robežu ielā. Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste informē, ka trauksmes ziņojums par to, ka no savrupmājas logiem nāk dūmi, tika saņemts pulksten 13.27.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz nelaimes vietu izbrauca astoņi ugunsdzēsēji ar divām autocisternām, kā arī neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, policisti un gāzes avārijas dienesta darbinieki. Tika konstatēts, ka deg nelaimes vietā dega divas istabas un jumts – kopējā platība 55 kvadrātmetri. Glābšanas gaitā vienā no istabām tika atrasts mirušais.

Pagaidām atklātībai netiek izpaustas nekādas ziņas par bojāgājušā cilvēka personību. Nav arī noskaidrots ugunsgrēka cēlonis. Iespējams, ka cilvēks gāja bojā saindējoties ar smirdīgajiem dūmiem. Glābšana tika pabeigta pulksten 15.20.

Teksts un foto: Gaitis Grūtups

VUGD aicina iedzīvotājus uzlabot sava mājokļa ugunsdrošību, tajā uzstādot dūmu detektoru, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par izveidojušos sadūmojumu, kā arī mājoklī visiem pieejamā un redzamā vietā novietot ugunsdzēsības aparātu un ugunsdzēsības pārklāju, ar kuriem var viegli nodzēst nelielus ugunsgrēkus to izcelšanās sākumposmā!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.