Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uz Būvniecības Gada balvu pretendē divi Jelgavas objekti

Konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2021” kopumā saņemts 121 pieteikums desmit nominācijās. Pieteikto pretendentu vidū ir arī divi objekti no Jelgavas – atjaunotā LLU Meža fakultātes ēka Akadēmijas ielā 11 un AS “Latvijas valsts meži” Zemgales reģiona klientu centrs Rīgas ielā 54A.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa organizatori informē, ka ekonomiski sarežģītajos gados, kas uzņēmēju darbību būtiski ietekmēja darbaspēka un būvmateriālu izmaksu pieaugums, pandēmija, speciālistu trūkums, kā arī vispārējais sociālais noskaņojums, būvnieki tomēr ir spējuši pabeigt un nodot sabiedrības rīcībā lielākus un mazākus objektus – skolas, stadionus, baznīcas, tiltus, ceļus, caurtekas, atjaunotas fasādes, ražotnes, estrādes, bibliotēkas, parkus, veloparkus, izziņas centrus, sabiedriskās un dzīvojamās ēkas.

Būvniecības Gada balvai pieteikto pretendentu vidū ir arī divi objekti no Jelgavas – atjaunotā LLU Meža fakultātes ēka Akadēmijas ielā 11 un AS “Latvijas valsts meži” Zemgales reģiona klientu centrs Rīgas ielā 54A.

Konkursam pieteikta arī Jelgavas uzņēmuma SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” būvētā dzīvojamā māja Nīderlandē “Gustaaf Ganpat” un līmētās koksnes konstrukciju ražošanas uzņēmuma “ZAZA TIMBER” (bijušais “IKTK”) būvētā elektroauto ātrās uzlādes stacija Kopenhāgenas iekšpilsētā Frederiksbergā (Dānija).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētājus plānots apbalvot 11. martā Āgenskalna tirgus laukumā Rīgā.

Konkursa žūrijā darbojas profesionāli un pieredzējuši nozaru speciālisti – inženieri, projektētāji, arhitekti, dizaineri, Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvis.

Ar konkursam pieteiktajiem objektiem var iepazīties ŠEIT.

Konkurss “Latvijas Būvniecības gada balva” norisinās kopš 2014. gada, šo gadu laikā pamatoti izvirzoties līderos citu konkursu kontekstā gan ar pieteikumu iesniegšanas aktivitāti, gan objektu kvalitāti. Konkursa organizatori – biedrība “Building Design and construction council”, www.buvniekupadome.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.