Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmējs sarūpē siltas pusdienas slimnīcas darbiniekiem

Lai Covid-19 pandēmijas laikā sniegtu atbalstu un svētku gaidīšanas laikā uzmundrinātu, ēdināšanas uzņēmums “Pilsētas elpa” otrdien sarūpēja siltas pusdienas visiem Jelgavas pilsētas slimnīcas darbiniekiem – vairāk nekā 250 cilvēkiem.

Lai Covid-19 pandēmijas laikā sniegtu atbalstu un svētku gaidīšanas laikā uzmundrinātu, ēdināšanas uzņēmums “Pilsētas elpa” otrdien sarūpēja siltas pusdienas visiem Jelgavas pilsētas slimnīcas darbiniekiem – vairāk nekā 250 cilvēkiem. Saruna ar restorānu “Pilsētas elpa” un “Panorāmas skati” īpašnieku Robertu Lukšu. 

– Kādēļ jums ir svarīgi atbalstīt mediķus šajā laikā?
Darot citiem labu, pats gūsti prieku un enerģiju strādāt. Šo akciju aizsākām pagājušajā gadā, un radās dabiska vēlme to atkārtot. Pēdējo divu nedēļu laikā daļu peļņas no katra restorānu “Panorāmas skati” vai “Pilsētas elpa” apmeklētāja rēķina mēs ziedojām šo pusdienu nodrošināšanai. 

– Šī nav pirmā reize, kad atbalstāt medicīnas darbiniekus ar siltu maltīti.
Pirmā reize bija pagājušajā gadā, kad sadarbībā ar nodibinājumu “Hospiss” atbalstījām Jelgavas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu ar siltām pusdienām, trīs nedēļas katru dienu barojām aptuveni 25 darbiniekus. Šogad kopā ar brāli septembra beigās, oktobrī šādu akciju īstenojām Ventspilī, kad tika pabaroti visi Ventspils slimnīcas mediķi, sagatavotas aptuveni 220 porcijas. Tātad šodien bija trešā reize.  

– Sagatavot maltīti šajos apstākļos nav viegli. Kur tapa ēdiens mediķiem?
Šodien gatavojām diezgan ekstremālos apstākļos – “Pilsētas elpas” furgoniņā, treilerā, kas tika novietots Jelgavas slimnīcas teritorijā. Izaicinājums bija liels, jo vienubrīd termometra stabiņš noslīdēja līdz -21 grādam. Konstatējām, ka sāka aizsalt gāzes katls. Sanāk, ka gandrīz ārā gatavojām. 

– Zinot, ka būs tāds sals, neradās doma pārcelt labdarības akciju uz kādu citu dienu?
Domājam, ka varbūt pārcelt uz nākamo nedēļu, kad sola mazliet siltāku laiku. Bet mēs bijām vienojušies, apsolījuši, arī restorānu “Pilsētas elpa” un “Panorāmas skati” sociālajos tīklos izsludinājām, ka 7. decembrī, otrajā adventes nedēļā, iepriecināsim mediķus. Mums nebija variantu, vīrs un vārds. Tas bija labs izaicinājums pārbaudīt mūsu spējas diezgan lielos mīnusos.
Visu interviju lasiet 9. decembra “Zemgales Ziņās”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts: Liene Krūmiņa

Foto: jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.