Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmumi atvērto durvju dienās meklēs 1000 – 1200 jaunus darbiniekus

Lai arī daudzi ir bažīgi par tuvojošos recesiju, 60 Latvijas uzņēmumi pierāda pretējo. Tie plāno paplašināties un meklē jaunus darbiniekus. Jau 14. gadu pēc kārtas un jau otro reizi šogad notiks plaša mēroga pasākums – Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa, kurā darba devēji visā Latvijā aicinās pie sevis jaunos speciālistus, lai iepazīstinātu tos ar darba un prakses iespējām. Uz atvērtajām dienām ikviens varēs doties jau no 10.-14. oktobrim, informē portāla prakse.lv pārstāvis Kristaps Bērziņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija un pieteikšanās pasākumiem pieejama karjeras un darba portālā Prakse.lv: https://ej.uz/8mk7

Šajā gadā uzņēmumi kopumā piedāvā no 1000 līdz 1200 jaunu darba vietu, padarot šo pasākumu par lielāko nodarbinātības pasākumu gadā. Uzņēmumi vēlas tiešsaistē un klātienē iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem, parādīt savu ofisu un ražošanas telpas, kā arī atklāt, kāda izskatītos ikdiena, ja darbinieki izlemtu strādāt uzņēmumā. Darba devēji ir ļoti ieinteresēti atrast jaunus darbiniekus, lai veiksmīgi varētu attīstīties un sniegt pienesumu Latvijas ekonomikā.

2022. gada pavasarī dalībnieku aptaujā uz jautājumu: Vai bija vērts piedalīties pasākumā: ar “Jā” atbildēja 94%, turklāt, 86% atbildēja “Jā”, jo tas palīdzēja uzlabot domas par iepazīto uzņēmumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā šogad durvis vērs 60 darba devēji: Magebit, Atea Global Services, Tietoevry, Bigbank Latvija, Scandiweb, Siltumelektroprojekts, Valsts nekustamie īpašumi, Webhelp, Binders, Onninen, Alukon, Lidosta “Rīga”, TENAX Grupa, MSC Shared Service Center Riga, Industry Service Partner, McDonalds, VIADA, Evolution, Livonia Print, whiteCryption, TERMEX, Jaunsardzes centrs, LuckyStreak, Primekss, EVA-SAT, Allnex Latvia, Dinex Latvia, Mogotel, Kinetics Nail Systems, Air Baltic Corporation, Daiļrade koks, Clean R, Mitigate, Corporate Solutions, Albert Cliff, Citadele Banka, Contactic, Ramirent Baltic, Betby, TELUS International, Elva Baltic, Cognizant, ABB, Norwegian Air Resources Latvia, Samsung Electronics Baltics, Bucher Municipal, Skuba Latvija, Accenture Latvija, Izglītības pasākumi, Efectio un citi.

Par projektu „Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa

Latvijā vērienīgākais jauno speciālistu projekts, kas jau 14. gadu un 15. reizi ļauj tūkstošiem dalībnieku tiešsaistē un klātienē iepazīt dažādu nozaru uzņēmumus. Projekta mērķis ir parādīt jaunajiem speciālistiem reālās darba tirgus perspektīvas Latvijā un palīdzēt tiem veiksmīgāk integrēties darba tirgū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties projektam, darba vietu atraduši jau 6758 jaunie speciālisti.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.