Uzvara un zaudējums FS “Jelgava” meiteņu kontā

Sieviešu telpu futbola komanda FS “Jelgava”. Foto: Latvijas Futbola federācija

Futbola komanda FS “Jelgava” sestdien aizvadīja divas pirmās spēlēs Latvijas sieviešu telpu futbola līgā, izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot vienu zaudējumu. Ar diviem gūtiem vārtiem pirmajā čempionātā kārtā izcēlās Denīze Marta Medinika un Ketija Daukšte.

Turnīra pirmajā spēlē jelgavnieces tikās ar pretiniecēm no “FC Talsi”. Sīvā cīņā FS “Jelgava” piekāpās talsiniecēm ar rezultātu 0:1 (0:1; 0:0) un pārdzīvojot, ka nav izdevies paņemt svarīgus punktus pret līdzvērtīgām pretiniecēm.

Otrajā spēlē pret SK “Imanta” cīņa bija ne mazāk satraucoša, jo pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus gūt nespēja. Toties otrā puslaika otrajā minūtē FS “Jelgava” atsēja maisam galu ar Annas Bogdānovas vārtu guvumu.

Līdz spēles beigām Denīze Marta Medinika un Ketija Daukšte katra guva divus vārtus, kas ļāva FS “Jelgava” izcīnīt savus pirmos trīs punktus turnīrā un ievietoties turnīra tabulas ceturtajā vietā – 5:0 (0:0; 5:0).

Otrās kārtas spēles FS “Jelgava” aizvadīs 30. janvārī Spuņciema sporta hallē, tiekoties ar pretiniecēm no “Babītes SK” un Ziemas kausa telpu futbolā uzvarētājām – “Rīgas futbola skola”.

Turnīra pirmajā posmā deviņas komandas katra ar katru aizvadīs pa vienai spēlei. Tām sekos izslēgšanas spēļu turnīrs ar astoņu labāko komandu piedalīšanos.

Turnīrā piedalās spēlētājas, kuras dzimušas 2007. gadā un agrāk, kā arī divas 2008. gadā dzimušas spēlētājas katrā komandā. Spēles ilgums – divi puslaiki pa 20 minūtēm “netīrā” laika, no kurām katrā puslaikā pēdējās divas minūtes skaita “tīro” spēles laiku.