Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Var pieteikties telpu Vecpilsētas ielā 14 nomas izsolei

Pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” izsludina nomas tiesību izsoli nedzīvojamām telpām Vecpilsētas ielā 14. Telpas ar aprīkojumu tiek iznomātas mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšanai salonveikala tipa izveidei. Pieteikumus var iesniegt līdz 22. februārim, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nomas telpas atrodas senākajā pilsētas koka apbūves daļā. Ēka Vecpilsētas ielā 14 ir viena no senākajām un vērtīgākajām koka dzīvojamām mājām Jelgavā, kas saglabājusies līdz mūsdienām. Telpu platība ir 65 kvadrātmetri, un tās aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – apkuri, elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, ventilāciju un kondicionēšanas sistēmu. Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 3,90 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par salonveikala vienu kvadrātmetru mēnesī, un līgums tiks slēgts uz pieciem gadiem.

Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, tāpēc, iznomājot telpas, salonveikala interjeram un iekārtojumam jāatbilst ēkas vēsturiskajam stilam. Tāpat salonveikala piedāvājumā ir jāiekļauj gleznas un mākslas darbi, suvenīri, rotas ar Latvijas un Jelgavas valstspilsētas simboliku, kā arī amatnieku darinājumi.

Pašvaldībai ieguldot līdzekļus un piesaistot Eiropas Reģionālas attīstības fonda (ERAF) finansējumu, Vecpilsētas ielas kvartāls pēdējos gados ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – atjaunots ielas vēsturiskais bruģis, uzstādītas laternas un sakārtota apkārtne. Māja Vecpilsētas ielā 14 tiek veidota kā publisks tūrisma objekts ar izzinošu, izglītojošu piedāvājumu par Jelgavas koka arhitektūru, Vecpilsētas ielas kvartālu, mājas unikalitāti un tās restaurāciju. Savukārt mūra ēkā blakus tiek veidotas trīs restaurācijas darbnīcas – tekstiliju, metāla priekšmetu un keramikas restaurācijai. Jāpiebilst, ka Vecpilsētas ielā jau atrodas mērniecības pakalpojumu birojs, frizētava un kafejnīca.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2022. gada 22. februāra pulksten 12 Jelgavā, Vecpilsētas ielā 14, darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Papildu informācija – pa tālruni 25746417. Pieteikumi tiks atvērti 2022. gada 22. februārī pulksten 13 salonveikala telpās Vecpilsētas ielā 14.

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu pieteikumu atvēršana tiks organizēta atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskiem ierobežojumiem, un pretendenti par to tiks informēti pieteikumā norādītajā e-pasta adresē.

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība – ŠEIT.

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.