Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Veco gadu aicina pavadīt ar badmintonu

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Jelgavā atkal notiks Vecgada badmintona turnīrs. Tas notiks 28. decembrī no pulksten 16 Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (iepriekš – Latvijas Lauksaimniecības universitāte) Sporta centrā, un dalībnieki sacentīsies dubultspēlēs, ik pēc seta mainot pārinieku un pretiniekus, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, šogad Vecgada badmintona turnīrs notiks tikai dubultspēļu disciplīnās – vīriešu dubultspēlēs, sieviešu dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs –, jo ierobežotajā laikā pilnvērtīgi izspēlēt arī vienspēļu turnīrus nav iespējams,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta sacensību organizators Kristians Rozenvalds. Turklāt dubultspēļu turnīri notiks neierastā formātā: spēlētāji ik pēc seta mainīs spēles partnerus un pretiniekus. Individuāli uzvarēs spēlētājs, kurš izcīnīs visvairāk punktu. “Šādā formātā iepriekš ir notikuši Olaines dubultspēļu turnīri,” piebilst K.Rozenvalds.

Atkarībā no spēlētāju skaita var tikt izveidotas A, B, C un D meistarības grupas, kā arī U-21 vecuma grupa gadījumā, ja pieteiksies vismaz seši attiecīgā vecuma jaunieši. 

Pieteikties turnīram var līdz 27. decembra pulksten 21 nosūtot e-pastu jbk@jbk.lv, kurā norādīts spēlētāja vārds un uzvārds, meistarības (vecuma) grupa. Dalības maksa ir 15 eiro no cilvēka, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studentiem un pasniedzējiem, kā arī “Ģimenes kartes 3+” īpašniekiem un tiesnešu komandas “Umpire Latvia” biedriem paredzētas atlaides. Turnīra tabulas un spēļu laiki tiks publicēti mājaslapā www.jbk.lv. Apbalvošana notiks uzreiz pēc pēdējās spēles, kurā tiks noskaidrota vietu secība attiecīgās disciplīnas attiecīgajā meistarības/vecuma grupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīra laikā būs iespējams iegādāties badmintona inventāru, kā arī darbosies badmintona rakešu stīgošanas serviss.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.