Izsludināts konkurss uz "Dārzkopības institūta" direktora amatu

Izsludināts konkurss uz dārzeņkopības un augļkopības pētniecības centra "Dārzkopības institūts" direktora amatu, liecina oficiālā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publiskotā informācija.

Pašreizējā institūta direktore Inese Ebele norādīja, ka konkurss izsludināts, jo 31.decembrī beigsies viņas ievēlēšanas termiņš.

"Dārzkopības institūta" direktoru ieceļ uz pieciem gadiem. Ebele ir institūta direktore kopš 2016.gada 1.marta.

Publiskotā informācija liecina, ka direktora amata kandidātam jābūt maģistra vai doktora grādam sociālajās zinātnēs, vismaz piecu gadu darba pieredzei vadītāja amatā akadēmiskā vai pētniecības organizācijā, kā arī pieredzei vietēju un starptautisku projektu administrēšanā.

Tāpat starp noteiktajām prasībām ietvertas labas angļu valodas zināšanas, stratēģiska un saimnieciska domāšana, izcilas komunikācijas prasmes, emocionālā inteliģence, augsta atbildības sajūta, iniciatīva un mērķtiecīga neatlaidība, vēlme un interese mācīties, kā arī prasme sekmīgi sadarboties ar dažādiem cilvēkiem un organizācijām.

Paredzamās darba samaksa ir no 12 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas.

Konkursam iesniedzamie dokumenti ir iesniegums "Dārzkopības institūta" Zinātniskajai padomei par dalību konkursā, dzīves gājuma apraksts (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un institūta turpmākās attīstības redzējums.

Konkursa termiņš ir viens mēnesis no paziņojuma publicēšanas dienas.

"Dārzkopības institūts" ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība. Institūts ir vadošais dārzeņkopības un augļkopības pētniecības centrs Latvijā, kas veic Baltijas ģeoklimatiskajiem apstākļiem piemērotu augu sugu selekciju, pēta videi draudzīgas audzēšanas sistēmas, izstrādā inovatīvus pārtikas produktus, veic bioloģisko pamatu pētījumus, kā arī rīko dažādus pasākumus un uzņem apmeklētājus ceriņu un augļu dārzā.

Foto: greenagriculture.eu

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas