Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā sākušies būvdarbi Romas ielā 6

Šonedēļ sākušies būvdarbi Romas ielā, kur posmā no Turaidas ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai tiks izbūvēts asfalts. Paralēli šim projektam Zemeņu ielas posmā no Miera ielas līdz Zemeņu ielai tiks atjaunots asfalta segums, bet Straumes ielas posmā – padziļināti grāvji. Darbi objektā sākti tieši ar grāvju pārbūvi Straumes ielā. Autovadītājiem jāņem vērā, ka būvdarbu zonā ir noteikti satiksmes ierobežojumi, tāpēc lūgums ievērot izvietotās ceļa zīmes, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Romas ielas posmā no Turaidas ielas līdz pilsētas robežai un Zemeņu ielas posmā no Miera ielas līdz Zemeņu ielai paredzēts veikt brauktuvju asfaltēšanu. Abās ielās paralēli asfaltēšanas darbiem notiks lietus ūdeņu novadīšanas sakārtošana, pārtīrot un padziļinot esošos grāvjus un ievalkas, izbūvējot segtos lietus ūdeņu tīklus un paredzot zem iebrauktuvēm uz īpašumiem esošo caurteku pārbūvi un jaunu caurteku izbūvi. Straumes ielas posmā no Romas ielas līdz Elejas ielai tiks veikta grāvja padziļināšana un attīrīšana, lai nodrošinātu ūdens atvadi, tiks nomainītas esošās caurtekas un to galus nostiprinās ar šķembām. 

Bet pēc Romas ielas un Zemeņu ielas asfaltēšanas Turaidas ielas posmā no Romas ielas līdz Mežmalas ielai ir paredzēts veikt dubultās virsmas apstrādi ar sīkšķembām. 

Autovadītājiem jāņem vērā, ka līdz 24. augustam ir ierobežota satiksme Romas ielā, posmā no Turaidas ielas līdz pilsētas administratīvai robežai, Zemeņu ielā, posmā no Miera ielas līdz Romas ielai un Straumes ielā, posmā no Romas ielas līdz Elejas ielai.

Iepirkuma procedūras rezultātā uzvarēja un darbus objektā veic SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"", kas apņēmusies to izdarīt par 469 479,99 eiro ar PVN. Būvuzraudzību veic SIA "Latvijas būvuzraugs". Darbus plānots pabeigt līdz šā gada augusta beigām. 

Foto: JPPI "Pilsētsaimniecība"

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Hmm

Romas iela ta Romas iela, saremontējiet beidzot Blaumaņu ielu, no tirgus atpakaļ virzienā uz centru nav iespējams normāli izbraukt, visa iela vienos ielāpos un nelīdzenumos, mašīnas tiek lauzītas uz nebēdu. Protams, ka debīliķu valstī nekas bez miljoniem un gadu plānošanas, ielas kapitālas pārrakšanas un dārgas seguma maiņas vairāku metru dziļumā nekas nenotiek... Tā vietā, lai pa nedēļu nofrēzētu asfaltu tajā posmā un uzklātu jaunu pa virsu ar minimālām izmaksām. Nu protams nē, varu iedomāties "gudrās" runas, ielas seguma dziļie slāi savu nokalpojuši, jāmaina, jāpārbūvē komunikācijas, jātaisa pusgadu projekts, u.t.t...

pirms 11 dienām, 2020.05.21 10:44

Jojo

Malači! Galvenais, uz jau uzlieta asfalta, nesākt ierakt kaut kādas aizmirstas komunikācijas, trubas, gājēju pārejas utt.

pirms 11 dienām, 2020.05.21 11:02

Pozitīvais

Būs, būs, kā nu bez tā! Un kas pats galvenais, kad ielām vēl nav jaunā seguma, tad gadiem nevienam nevajag neko mainīt, arī rakšanas darbu laikā, bet tiklīdz kā uzliets jaunais asfalts, pēc pusgada kā likums vajag kādu trubu ierakt un ielāpu uzlikt...

pirms 11 dienām, 2020.05.21 12:23

Jurix

Ceru, ka līdz pilsētas robežai netiks izbūvēti vēl kādi 8 ātruma vaļņi tādā pašā gaiziņa augstumā plusā esošajiem 3, jo tad jūtu līdz tiem kas dzīvo ielas galā.

pirms 10 dienām, 2020.05.22 00:21

Hurix

Ātrumvaļņiem jābūt, lai atdzesētu prātiņu zaudējušos. Pilsēta nav lidlauks, bet blīva un dzīva sistēma.

pirms 10 dienām, 2020.05.22 08:47

Nu

Jābūt ir, tikai kādus uzliek, tas ir cits jautājums. Ir vietas Jelgavā, kur pie ātrumvaļņa burtiski jāapstājas kā pie stop zīmes, ja būs kaut minimāls ātrums (

pirms 10 dienām, 2020.05.22 09:42

Vietējās ziņas