Jelgavā, Satiksmes ielā frēzē veco segumu; asfaltēšanu sāks nākamnedēļ 9

Šajās dienās Jelgavā, Satiksmes ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai tiek nofrēzēts vecais asfaltbetona segums un veikti citi priekšdarbi, lai nākamnedēļ tur varētu sākt klāt izlīdzinošo asfalta kārtu. Noasfaltēt virskārtu plānots līdz augusta vidum, bet pabeigt visus darbus – līdz septembra sākumam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Būvdarbi Satiksmes ielā sākās pirms nepilniem diviem mēnešiem, un šajā laikā tur sakārtota lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēma, sagatavota šķembu pamatne gājēju ietves bruģēšanai posmā no pasta nodaļas līdz Meiju ceļam, kā arī bruģēšanai sagatavoti pievadi gājēju pārejām un autobusu pieturām, informē pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece. Jāpiebilst, ka šovasar Satiksmes ielas posmā no Celtnieku ielas līdz Meiju ceļam izbūvēti arī ūdensvada un kanalizācijas tīkli SIA "Jelgavas ūdens" īstenotā ūdenssaimniecības attīstības projekta gaitā.   

"Šonedēļ būvnieki Satiksmes ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai nofrēzē veco asfaltu, lai jau drīzumā varētu klāt jaunu segumu. Visticamāk, reāla brauktuves asfaltēšana pa joslām varētu sākties nākamās nedēļas otrajā pusē," tā K.Vuškārniece, piebilstot, ka korekcijas darbu plānā varētu ieviest vien laikapstākļi. Satiksmes ielai jābūt noasfaltētai un labiekārtotai līdz septembra sākumam. 

Jāpiebilst, ka līdz ar brauktuves seguma maiņu Satiksmes ielā tiks īstenoti vairāki darbi, kas uzlabos satiksmes drošību. Proti, ielas posmā būs ne tikai pārbūvēta esošā gājēju pāreja pie Traktoristu ielas, bet arī izbūvēta jauna – krustojumā ar Vasaras ielu jeb pie veikala "Rimi". Tāpat uz Meiju ceļa pusi nedaudz pārcelta esošā autobusu pietura, un tas darīts, lai, rūpējoties par gājēju drošību, būtu labāka redzamība, savukārt autobusu pieturā pie Vasaras ielas, kur līdz šim bijis vien soliņš, pasažieru ērtībām tiks izbūvēta arī nojume. 

Autovadītāji būvdarbu zonā aicināti ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus. 

Satiksmes ielas posma segumu atjauno SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" par kopējo summu 537 879,69 eiro ar PVN. 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Seagan

Būtu labi, ja uzliktu guļošos policistus, jau līdz šim, perdakiem(motorolleriem) un "fikso auto entuziastiem" ļoti patika ieskrieties, tad pie jauna seguma problēma divkāršosies.

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.30 13:48

Kroplis

Kādus guļošos mentus, tur plats ceļš. Var nedaudz uzdot gāzi. Neesmu dzirdējis, ka kāds satiksmenē būtu nobraukts vai sakropļots. Būs jauns labs asfalts, varēs dot ručkā :-)

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.30 17:41

Vietējā

Ir skaidrs, ka bīstamība palielināsies, īpaši pie RIMI, kur gājēji šķērso ielu, bet no līkuma nesās automašīnas, kuras pamana gājēju pēdējā brīdī....

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.30 22:24

An0nīms

Pie Rimi tiks izveidota neregulējama gājēju pārēja ar drošības saliņu, kā arī tur būs brauktuves sašaurinājums.

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.30 22:29

Un atbilstošu ietvi gar privātmājām.Nevis kā pašlaik,tik šauru,ka riteņbraucēji lamā gājējus,kuri viņiem traucējot.

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.30 23:45

otto

Un apgaismojumu platās ietves pusē. Rudens tumšajā laikā tur kaklu var nolauzt, bet tieši šī puse ir tā, pa kuru visi pārvietojas.
Un - apzāģējiet tak tos bērzus!!!!! puse ietves netiek lietota, jo koku zari traucē gan gājējiem gan riteņbraucējiem!

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.31 07:38

Seagan

Jā, gar privātmājām noteikti neko nemainīs, tagad jau palika vēl šaurāks, jo jaunos apgaismes stabus viņi ielikuši bez maz vai celiņa vidū, tur par neko īsti nedomā.
otto, es ceru kakla laušanas problēma atrisināsies ar jaunu gājēju celiņa segumu.
Par bērziem - pilnībā piekrītu, sen jau laiks aplīdzināt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.31 08:06

Gājēja

Es tur lamāju riteņbraucējus. Pat prātā nenāk rauties malā. Viņiem jābrauc pa brauktuvi, ja vien nav mazāk par 12 gadiem.

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.31 16:12

Rita-Gājējai

Tur jau tā lieta,ka daļai no viņiem prāts mazāk par 12 gadiem.

pirms 6 mēnešiem, 2020.08.01 09:30

Vietējās ziņas