Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kaigu pasta nodaļa klientiem durvis ver jaunās un ērtākās telpās

Jelgavas novada Kalnciema pagasta Kaigu pasta nodaļa sākusi darbu jaunās un labiekārtotās telpās Draudzības ielā 3. Kaigu pasta nodaļa kļuvusi modernāka un pieejamāka apmeklētājiem, jo jaunajās telpās ir uzbrauktuve, kas ļauj tajās ērti iekļūt cilvēkiem ratiņkrēslos un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Iedzīvotāju vajadzībām pielāgots arī pasta nodaļas darbalaiks – turpmāk klientu ērtībai tā strādā katru darbdienu no pulksten 7.30 līdz 14.

Jaunās Kaigu pasta nodaļas telpas Draudzības ielā 3, kas atrodas pavisam netālu no līdzšinējās nodaļas atrašanās vietas Lielajā ielā 11, sadarbībā ar Kalnciema pagasta pārvaldi, ieguvušas jaunu veidolu – tās kļuvušas plašākas un komfortablākas. Klientiem tajās pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu. Tāpat mainīts un uzlabots nodaļas preču sortiments, informē VAS “Latvijas pasts”.

“Latvijas pasta” Zemgales reģiona vadītājs Jānis Kudiņš uzsver: “Ir liels gandarījums un prieks, ka esam spēruši vēl vienu soli pretī mūsu klientiem un darbiniekiem ērtākas un pasta pakalpojumu nodrošināšanai piemērotākas vides izveidē. Ne vienmēr varam rast šādu iespēju, līdz ar to katras pasta nodaļas atvēršana jaunās telpās ir svētki ne tikai apmeklētājiem, bet arī mums pašiem. Paldies Kalnciema pagasta pārvaldei par atbalstu. Ieviestās pārmaiņas sniegs iespēju nodrošināt pakalpojumus augstākā līmenī, un ticu, ka vairos smaidus mūsu klientu vidū.”

Atklāšanas dienā, 3.jūlijā, Kaigu pasta nodaļas kolektīvu jaunajās telpās sveica un laba vēlējumus pauda Kalnciema pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Veļeckis, daudzfunkcionālā sociālā pakalpojumu centra “Laipa” vadītāja Gita Aizpure un pasta aktīvākie apmeklētāji. 

“Latvijas pasts” uzsver, ka aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, bieži sadarbojoties arī ar vietējām pašvaldībām un nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu atbilstoši klientu un darbinieku vajadzībām.         

Foto: “Latvijas pasts”

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas