Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas svinības Jelgavā (FOTO) 8

Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas svinības Jelgavā sākās rīta pusē, jau trešo reizi izskrienot Latvijas kontūru Jelgavā.  Tās turpinājās ar ziedu nolikšanu pie pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa un ekumēnisko dievkalpojumu. Sv. Annas baznīcā. 

Valsts svētku pasākums “Par Latviju”, Jelgavas atbrīvošanai veltītās piemiņas medaļas prezentācija un koncerts norisinājās Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, bet svētku koncerts “Manai tautai” - Jelgavas Kultūras namā. Svētki turpinājās ar “Latviju ugunszīmēs” - sveču kompozīciju veidošanu. Hercoga Jēkaba laukumā un muzikālu ceļojumu “Apkārt Latvijai”-  koncertu Hercoga Jēkaba laukumā, bet noslēdzās ar svētku uguņošanu Lielupes promenādē.

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Maijpuķīte

Paldies Jelgavas uzņēmējiem par skaisto salūtu!

pirms 2 gadiem, 2019.11.19 14:27

Olafs

Atbraucām no Bauskas, nenožēlojām! Bērni bija sajūsmā. Vēl mūziku varēja pielikt. Jelgava prot sarīkot svētkus!

pirms 2 gadiem, 2019.11.19 18:33

Inese

Šogad salūts bija daudz labāks kā iepriekšējos gados,katru gadu paliek aizvien krāšņāk !Ļoti patika,ka bija iespēja pa radio caur telefonu dzirdēt gan Rāviņa kunga uzrunu,gan pavadošo mūziku,tikai šo jauninājumu būtu labi vairāk reklamēt,jo par šo iespēju uzzināju nejauši ! Liels paldies organizatoriem !

pirms 2 gadiem, 2019.11.19 21:03

u

Paldies par skaisto koncertu dziedātājiem,muzikantiem.

pirms 2 gadiem, 2019.11.19 21:28

Švauksts

Reņģes tik pietrūka!

pirms gada, 2020.03.11 12:07

Kristīna

Naudas nelietderīga izšķērdēšana ar uguņošanu ,labāk būtu uzstādījusi teleskopu lai cilvēki var vērties īstajās zvaigznēs nevis krāsainajos sprakšķos.
Labāk tie kuri pieņēma lēmumu par uguņošanu - veltiet uzmanību ģimenēm ,mātēm ar bērniem un naudu novirziet reālām ,praktiskām vajadzībām ,man tie salūti nav vajadzīgi ,labāk ir reāli sasildīties pie ugunskuriem ar karstas tējas dzeršanu ,iznāk ka karstā vasarā (Līgo),svētkos vēl jākurina ugunskuri,bet aukstajā ,tumšajā gadalaikā "jātīksminās "par sprakšķiem un kā nekaunīgi tiek izsviesta nauda ,nevis labklājībai bet īsmirkļa izsķērdībai.

pirms gada, 2020.11.22 12:51

Vietējās ziņas