Pirmajā masu vakcinācijas centru darbības dienā plānots sapotēt 2800 cilvēkus 5

Pirmajā masu vakcinācijas centru darbības dienā plānots sapotēt 2800 cilvēkus, pavēstīja Vakcinācijas projekta biroja pārstāve Agnese Strazda.

Viņa atgādināja, ka šajā nedēļas nogalē Latvijā kopumā vakcināciju nodrošinās visi lielie vakcinācijas centri. Piecas vietas plāno strādāt trīs turpmākās dienas, vēl piecas - vienu dienu 3.aprīlī, savukārt pārējās divas vietas strādās divas dienas.

Pašlaik plānots, ka Lieldienu brīvdienās - trīs dienās - ar 12 vakcinācijas vietām tiks sasniegts aptuveni tāds vakcinācijas apjoms, kādu ikdienā līdz šim nodrošinājuši visi 660 vakcinētāji dienā, pauda Strazda.

Šodien plānots veikt vakcināciju 2800 cilvēkiem, turklāt šāds apjoms sasniedzams pie nosacījuma, ja visi, kuri ir pieteikušies un saņēmuši laiku, atnāks.

Strazda informēja, ka šodien turpināsies iedzīvotāju uzrunāšana vakcinācijai lielajos centros - uzaicinājumus no vakcinācijas veicējiem vai īsziņas saņems gan seniori virs 70 gadiem, gan arī iedzīvotāji ar hroniskām saslimšanām, tiks vērtas vaļā vēl divas prioritārās grupas.

Lielie centri saņēmuši vakcīnu apjomu 10 000 devu apmērā šīm Lieldienu brīvdienām.

Kā ziņots, šodien darbu sāka masu vakcinācijas centri. Vakar iedzīvotāji pauda sašutumu un satraukumu par no Veselības ministrijas saņemtajām īsziņām ar aicinājumiem vakcinēties, jo brīvdienā saņemta norāde par nepieciešamību pēc ģimenes ārsta nosūtījumu, ko brīvdienās saņemt ir ļoti sarežģīti.

Šodien no plkst.10 būs pieejami trīs vakcinēšanas centri Rīgā - Ķīpsalas hallē, centrā "Atta" un Rīgas Centrāltirgus Gastro paviljonā. Šajā laikā darbu sāks arī centri Valmieras Kultūras centrā, Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē, Daugavpils Latviešu kultūras centrā un Daugavpils Kultūras pilī, Jēkabpils Sporta centrā, Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā, Liepājas Olimpiskajā centrā un Jūrmalas Sporta skolā. Visi šie centri strādās līdz plkst.18.

Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Jūrmalā izvietotie centri strādās arī svētdien, kā arī pirmdien. Savukārt Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī un Daugavpilī esošie centri darbosies tikai sestdien.

Savukārt Cēsīs, bijušajā veikalā "Super Netto", vakcinācijas process sāksies svētdien un turpināsies arī pirmdien. Arī šis centrs darbosies no plkst.10 līdz 18.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 5

cilvēks

prognozēju 5-6 simtus. Man riņķī NEVIENS kaimiņš, nedz arī paziņas nevēlas vakcinēties. Daži ies, jo vajag. Bet tie jauni, tos vēlāk

pirms 15 dienām, 2021.04.03 12:41

mēs

Francijā atkal ir miris cilvēks no Astra Zeneca, vajag tak pārbaudīt un tad vakcinēt. Tāpēc jau neiet, kas grib, to nesauc, sviests!

pirms 15 dienām, 2021.04.03 12:44

es

Esat ar visu savu Vakcinācijas biroju tur kur esat. Viņi tikai saņem naudu, arī labi. Sviests Jums vien sanāk! Viss tas ļoti smieklīgi ja nebūtu tik skumji.

pirms 15 dienām, 2021.04.03 12:42

zx

Plans ir gadam vai piecgadei? Tas,laikam, atkarigs no ta, cik pec vakcinesanas izdzivos. Saulainas un skaistas Lieldienas VISIEM!

pirms 15 dienām, 2021.04.03 17:55

es

Mana mamma (84 gadi) jau dzīvo vairāk kā mēnesi pēc vakcinācijas un mēs ar vīru (hroniķi) jau nedēļu vairojam savu antivielu daudzumu pēc potes. Ar nepacietību gaidām otro poti, lai vēl vairāk būt pārliecinātiem par savu imunitāti pret COVID. Viss ir labi un būs vēl labāk! Novēlu jums arī VESELĪBU!!!

pirms 15 dienām, 2021.04.03 22:17

Vietējās ziņas