Platonē Covid – 19 uzliesmojuma dēļ slēgta pagasta pārvalde un divas pirmsskolas izglītības bērnu grupas

Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, Covid – 19 pandēmijas uzliesmojuma dēļ, 19. februārī uz laiku tika slēgta Platones pagasta pārvalde. Plānots, ka tā atjaunos darbu 8. martā. Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone paskaidro, ka Platones pagasta pārvaldē pirmie trīs pozitīvie Covid-19 testa rezultāti tika  apstiprināti jau pagājušajā nedēļā. 

“Tā kā šiem trim darbiniekiem, kas pildīja dažādus saimniecisku darbus nebija kontakts ar pārējiem pārvaldes darbiniekiem, pārvalde turpināja strādāt ārkārtas situācijā noteiktajā režīmā. Taču šonedēļ pozitīvs Covid-19 tests tika apstiprināts vēl vienam pārvaldes darbiniekam. Tādējādi, ievērojot epidemioloģiskos norādījumus, pārējiem pieciem pārvaldes darbiniekiem, kopumā pieciem cilvēkiem, noteikta karantīna,” paskaidro Dace Kaņepone. Darbu pārvaldei plānots atsākt 8. martā. 

Pašvaldības pārstāve uzsver, ka kaut arī klientu apkalpošana Platones pārvaldes ēkā ir  pārtraukta,   iedzīvotāju komunikācija ar pašvaldību turpinās. “Iedzīvotāji saziņai ar pārvaldi aicināti izmantot ierastos kontakttālruņus, jo Platones pagastu darbinieku tālruņiem ir uzlikta pāradresācija, kas nozīmē, ka zvanus pārņems pienākumus izpildošie darbinieki citās pagastu pārvaldēs. Situācijā, ja iedzīvotājs vēlas pārvaldei iesniegt rakstisku iesniegumu vai nodot cita veida dokumentus, aicinājums ir tos atstāt īpašajā pastkastītē pie ieejas durvīm. Pastkastīti, kā jau ierasts, visu ārkārtējās situācijas perioda laiku,  regulāri pārbaudīs. Līdz ar to iesniegtie dokumenti tiks iekļauti elektroniski vienotajā pašvaldības oficiālajā lietvedības sistēmā un tiek virzīti izpildei,” raksta Dace Kaņepone. 

Viņa piebilst , ka līdzās pandēmijas vīrusa uzliesmojumiem pārvaldē, Covid-19  bija apstiprināts arī Vircavas vidusskolas Platones filiālē vienam pirmsskolas grupu pedagogam. Pēc epidemiologu norādījumiem abas pirmsskolas grupas, kas izvietotas agrākajā Platones skolā, līdz 24. februārim ir slēgtas.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas