Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošie studenti aicināti pieteikties Jelgavas novada pašvaldības stipendijai

Arī šajā gadā Jelgavas novada pašvaldība atbalstīs talantīgākos un aktīvākos novada jauniešus, kuri uzsāks pamatstudijas kādā no Latvijas augstskolām, tādējādi rūpējoties par novada jauniešu izaugsmi ilgtermiņā. Sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) fondu pieteikšanās stipendijai norisināsies tiešsaistē līdz 16. augustam, informē fonda pārstāve Brigita Zutere.

2020./21. akadēmiskajā gadā Jelgavas novada pašvaldības stipendiju 1 500 eiro apmērā saņems trīs jaunie studenti, kuri ir deklarēti Jelgavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā vismaz vienu gadu.

“Stipendijas iegūšana pavisam noteikti ir atspēriena punkts un iedrošinājums jauna ceļa sākumam, kurā katram noderēs un ik pa laikam būs vajadzīgs neliels atbalsts ticībā saviem spēkiem, ” tā pieteikties stipendijai iedrošina Justīne Dižpētere, 2019./2020. akadēmiskā gada stipendijas ieguvēja.

Ar LU fonda administratīvu atbalstu kopš 2012. gada Jelgavas novada pašvaldības stipendiju saņēmuši vairāk nekā 20 jaunieši. Sekmīgi izpildot visus stipendijas iegūšanas nosacījumus, novada pašvaldības stipendija tiek izmaksāta visus studiju semestrus līdz pat diploma iegūšanai.

Visiem pretendentiem jāiesniedz tiešsaistē līdz šā gada 16. augusta pulksten 23.59 šādi dokumenti:

elektroniska veidlapa tīmekļvietnē www.fonds.lv;

divas rekomendācijas vēstules – no skolotājiem, direktoriem, ārpusskolas nodarbību vadītājiem u.c.;

CV (Europass formā);

liecība un atestāts par vispārējo vidējo izglītību;

centralizēto eksāmenu (CE) rezultāti;

eseja brīvā formā par mecenātu, kuram vēlētos līdzināties;

citi dokumenti – skatīt pie stipendijas pieteikuma.

Topošie LU studenti var pieteikties arī LU fonda pārvaldītajai stipendijai “Ceļamaize” un M.M.V. Petkevičs piemiņas stipendijai. Motivējošam atbalstam aicināti pieteikties studenti, kuri ir centīgi, mācībās spējīgi un sabiedriskajā dzīvē aktīvi, turklāt vidējā svērtā atzīme ir lielāka par 7,5 ballēm. Sākot ar pamatstudiju 2. kursu, LU studentiem pieejamo stipendiju klāsts paplašinās. Centralizēta pieteikšanās noritēs LU fonda tīmekļvietnē no 7. līdz 30. septembrim. Pretendenti aicināti laikus izpētīt stipendiju noteikumus un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Jau kopš 2004. gada Latvijas Universitātes fonds nodrošina iespēju mecenātiem un sadarbības partneriem atbalstīt gan LU, gan citas vadošās Latvijas augstskolas, tā investējot Latvijas nākotnē. LU fonda prioritātes ir atbalstīt izcilākos studentus un pētniekus, veicināt modernas mācību vides izveidi, kā arī universitātes ēku būvi un rekonstrukciju.
Vairāk informācijas: https://www.fonds.lv/par-mums/zinas/zina/t/58838/

Foto: LU publicitātes

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas