Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vilcē notiek ikgadējais audžuģimeņu un aizbildņu salidojums

Jelgavas novada pašvaldības bāriņtiesas un “Europe Direct” informācijas centra Jelgavā rīkotais ikgadējais audžuģimeņu un aizbildņu salidojums šogad notiek 1. augustā Vilces pagastā pie Vilces muižas. Pasākumā piedalīsies Jelgavas novada audžuģimenes un aizbildņi, kā arī ģimenes no Liepājas pilsētas, Tukuma, Kandavas, Daugavpils un Valmieras novada, kas rūpējas par Jelgavas novada bērniem, informē Jelgavas novada pašvaldībā.
“Audžuģimenes un aizbildņi, kas uzņēmušies rūpes par Jelgavas novada bērniem, kuri dažādu apstākļu dēļ palikuši bez bioloģisko vecāku gādības, šogad vasaras salidojumā tiksies jau septīto gadu. Tikšanās reizē ģimenes dibina jaunus kontaktus, dalās pieredzē, apgūst jaunas iemaņas, tiekas ar speciālistiem un pārrunā būtiskākos jautājumus bērnu audzināšanā, kā arī pilnveido savas prasmes dažādās radošajās darbnīcās. Mēs visi varam satikties brīvā, nepiespiestā atmosfērā, un bērni gūst jaunus draugus vai satiek sen neredzētus draugus un bauda šo dienu, kas ir sagādāta tieši viņiem un viņu ģimenēm,” komentē bāriņtiesas priekšsēdētāja Solveiga Alksne.
Pasākumā, kas sestdien, 1. augustā, norisināsies Vilces pagastā pie Vilces muižas, “Europe Direct” informācijas centrs sadarbībā ar novada bāriņtiesu nodrošinās gan lekcijas vecākiem, gan radošas un izglītojošas nodarbības jauniešiem un bērniem. Ģimenes varēs arī piedalīties Eiropas radošajā darbnīcā, ne tikai vērot Zemessardzes sagatavotos demonstrējumus, bet arī piedalīties tās organizētajos treniņos, apmeklēt keramikas darbnīcas, spēlēt diskgolfu, dārza spēles un iesaistīties vēl daudzās tikpat aizraujošās atrakcijās. Visas dienas garumā audžuģimenes priecēs mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ar muzikālo pavadījumu. Savukārt vakarpusē visi pulcēsies uz muzikālu salidojuma noslēgumu.
Patlaban Jelgavas novadā ir 23 audžuģimenes un ap 60 aizbildņu. 

Foto: Jelgavas novada pašvaldības arhīvs

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas