Volejbols. „Ozīši” cīnās par vietu „play-off” četriniekā (FOTO)

VK „Ozolnieki” komanda „Optibet” Latvijas čempionāta regulārā turnīra kārtējā spēlē mājas zālē ar 3:2 pārspēja tuvākos konkurentus cīņā par vietu finālistu četriniekā VK „Ventspils” vienību.

VK „Ozolnieki” komanda „Optibet” Latvijas čempionāta regulārā turnīra kārtējā spēlē mājas zālē ar 3:2 pārspēja tuvākos konkurentus cīņā par vietu finālistu četriniekā VK „Ventspils” vienību. Ar 15 punktiem aizvadītajās 11 spēlēs „ozīši” tabulā patlaban ir ceturtajā ailē, taču, lai tajā noturētos, atlikušajās piecās spēlēs būs vēl jāpapūlas.

Šodienas mačā arī labvēlīgs pavērsiens pēc 21:25 un 20:25 izdevās tikai trešajā setā, ko mājinieki pēc vēl līdzīgā 8:8 ar vairākiem izrāvieniem noslēdza ar 25:13 savā labā. Izskatījās, ka pretinieki nolēmuši atpūsties un gatavoties ceturtajam cēlienam, taču arī tajā pēc sākotnēji līdzīgas spēkošanās ozolnieki vidusdaļā panāca lūzumu un apstādināja pretiniekus pie 16 punktiem.

Izšķirošais piektais sets sākās un turpinājās uz panākuma viļņa, mājinieki turējās trīs četru punktu vadībā, tika arī pie pirmās setbumbas (14:10), tomēr tā negribēja un negribēja doties rokās – galotnē vēl 14:14, 15:15, 16:16, un tikai tad divas nākamās epizodes tomēr atnesa cerēto uzvaru un līdzjutēju aplausus.

„Vairāki sezonas sākotnējā pamata spēlētāji ir aizgājuši, un joprojām esam sastāva meklējumos. Cilvēki dažbrīd spēlē par diagonāli, dažbrīd par pusīti vai pirmo tempu,” nevienmērīgā snieguma iemeslus skaidro komandas galvenais treneris Raimonds Liniņš. „Piektais sets – tā jau bija spēle skatītājiem. Varējām beigt arī pie 15, bet vienā no setbumbas izspēles epizodēm tiesnesis pretiniekiem nepiefiksēja bloka skārumu. Viņi arī to atzina tikai pēc spēles, tāpēc tā sanāca. Labi, ka uzvarējām.”

Rezultatīvākie vīri šodien bija Jānis Gabranovs un Edgars Jusis ar 18 punktiem katram, pa 13 epizodēm ar punktu noslēdza Jēkabs Ekhards un Mikus Podkalns, kuram tostarp četri serves eisi.