Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Zelta Zivtiņas čempionāta” pusfinālā iekļuvušas 33 skolu klases no Jelgavas

Noskaidroti bērnu un jauniešu festivāla “Zelta Zivtiņas čempionāta” pusfinālisti – gandrīz 600 skolu klases no visas Latvijas, tajā skaitā – 33 no Jelgavas, kas cīnīsies par tiesībām startēt finālā. Aktīvāko skolu skaitā, no kurām dalībai reģistrējušās un mājasdarbu aizpildījušas visvairāk klases, ir Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Zelta Zivtiņas čempionāts” ir lielākais ikgadējais skolēnu notikums Latvijā, kas norisinās jau 16. reizi. Šajā gadā čempionātam bija reģistrējušās 875 klases no visas Latvijas. 

Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē informē, ka Jelgavu pusfinālā pārstāvēs Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas Centra pamatskolas, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas 4. vidusskolas un Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Klases, kas ir iekļuvušas pusfinālā, ar uzdevumiem var iepazīties mājaslapā www.zzcempionats.lv.

Organizatori informē, ka 16. sezonas jaunums ir fināls, kas norisināsies trīs nedēļu garumā no 9. līdz 27. maijam, Siguldā. 120  klases no visas Latvijas, kas būs veiksmīgi startējušas pusfinālā, nokļūs “Zelta Zivtiņas čempionāta” finālā, kur sacensības norisināsies starp komandām 5.–6. klašu, 7.–9. un 10.–12. klašu grupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepazīties ar pilnu čempionāta pusfinālistu sarakstu var: https://ej.uz/Cempionats2022Pusfinalisti

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.