Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā notiks salūtgrupas mācības

14.jūnijā no pulksten 10 līdz 11 Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona teritorijā, Dambja ielā 22, Jelgavā, notiks salūtgrupas praktiskie treniņi, lai pilnvērtīgi sagatavotu zemessargus uzdevumu izpildei militāros svinīgajos pasākumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. 

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas valsts pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruņa numuru 25424404, rakstīt uz e-pasta adresi 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai aizpildiet anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze

Iedzīvotāju ievērībai!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Salūtgrupas praktiskajos treniņos tiks izmantota salūtmunīcija, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.

Foto: no Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljona arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.