“Zemgale Juniors” aizvadīs izšķirošo pusfināla spēli (FOTO)

Hokeja komanda “Zemgale Juniors” šodien aizvadīs trešo izšķirošo spēli Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) izslēgšanas kārtas pusfinālā, tiekoties ar HS “Rīga”. Jelgavas jauniešu hokeja komanda pirmajā spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0, bet otrajā piedzīvoja pamatīgu neveiksmi – 3:8.

Cīņa JAHL izslēgšanas kārtā norit līdz divām kādas komandas uzvarām un “Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) hokeja komanda to iesāka ar pārliecinošu uzvaru izbraukumā 14. maijā – 4:0 (1:0; 3:0; 0:0). Spēles pirmajā trešdaļā vairākumu izmantoja aizsargs Renārs Džerods Alksnis.

Otro trešdaļu ar vārtu guvumu atklāja uzbrucējs Kristers Brauns, bet līdz trešdaļas beigām jelgavnieki divas reizes izmantoja skaitlisko pārsvaru, kuros precīzi bija uzbrucējs Kevins Strādnieks un aizsargs Daniels Goršanovs.

Nākamajā dienā, 15. maijā, abas komandas Jelgavas Ledus hallē tikās otrajā spēlē, bet kurā jelgavnieki piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu – 3:8 (2:2; 0:2; 1:4). Pirmās trešdaļas vidū abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem gan vienādos sastāvos, gan izmantojot skaitlisko pārsvaru. “Zemgale Juniors” rindās precīzi uzbrucēji Roberts Vītols un Kevins Strādnieks.

Otrajā trešdaļā Jelgavas hokejisti veidoja vārtu gūšanas momentus, bet ieraidīt ripu vārtos neizdevās. Savukārt pretiniekam vienas minūtes laikā izdevās gūt divus vārtus. Iespējams “Zemgale Juniors” komandu fiziski ietekmēja tas, ka tā bija otrā spēle divās dienās. Brīžiem jauniem hokejistiem pietrūka stabila ātruma, atgriežoties aizsardzībā, kas arī ļāva rīdziniekiem iegūt arī psiholoģisko priekšroku.

Trešajā trešdaļā “Zemgale Juniors” spēlētāji devās atspēlēties, bet viņu entuziasmu strauji samazināja vārtu zaudējums piektajā minūtē. Jelgavnieku uzbrucēji trīs reizes raidīja ripu vārtu stabos, kas nevairoja psiholoģisko noskaņojumu. Rīdzinieki to piebeidza trešdaļas vidū divās minūtēs gūstot vieglus vārtus. Nelielu prieku sagādāja aizsarga Gustava Krūmiņā vārtu guvumus vairākumā, bet nepietiekami, lai spētu atspēlēties un spēles noslēgumā rīdzinieki guva vārtus izmantojot skaitlisko pārsvaru.

Šodien, 17. maijā, abas komanda hokeja hallē “Rīga” plkst.19:30 aizvadīs trešo izšķirošo spēli par iekļūšanu JAHL finālā, kur par Latvijas čempionu titulu būs jācīnās ar HK “Tukums/Venta 2002” hokejistiem. Komanda, kura šodien piedzīvos zaudējumu, cīnīsies ar HS “Kurbads” par bronzas medaļām.

“Zemgale Juniors” jau šobrīd ir sasniedzis labāko savu rezultātu komandas pastāvēšanas laikā, bet Jelgavas iedzīvotājiem tomēr gribētos redzēt, kā mūsu jauniešiem pasniedz zelta medaļas. Cerams, ka atpūtas diena un treneru Igora Ļebedeva, Jevgēnija Vaulina uzmundrinājums, ļaus viņiem šodien izcīnīt uzvaru.