“Zemgale Juniors” atklāj sezonu ar divām uzvarām pret “HS Rīga” (FOTO)

Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jauniešu komanda atklāja Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) jauno regulāro čempionātu ar divām uzvarām pret “HS Rīga” – 7:2 (2:1; 1:0; 4:1) un 4:2 (1:1; 1:1; 2:0). Uzbrucējs Roberts Mezītis divās spēlēs guva trīs vārtus, bet Artūrs Krišs Avotiņš – sakrāja piecus rezultativitātes punktus (2+3).

Piektdienas vakarā “Zemgale Juniors” savās mājās uzņēma pretiniekus no “HS Rīga”. Jelgavnieki pārbaudes turnīrā jau parādīja, ka ir spēcīgāki par viesiem un vēl reiz to pašu pierādīja JAHL sezonas atklāšanā.

Pirmajā trešdaļā “Zemgale Juniors” izvirzījās vadībā, bet trešdaļas beigās ļāva jelgavniekiem gūt vienus vārtus. Otrā trešdaļa, neskatoties uz “Zemgale Juniors” pārsvaru, nebija īpaši rezultatīva, un tās gaitā tika gūti tikai vieni vārti.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki izmantoja “Zemgale Juniors” aizmāršīgo attieksmi un samazināja atpalikšanu līdz vieniem vārtiem. Jelgavnieki spēja sakārtot savu attieksmi un līdz spēles beigām guva vēl četrus vārtus.

“Zemgale Juniors” – “HS Rīga” 7:2 (2:1; 1:0; 4:1)

Vārtu guvēji: 06:07 Artūrs Krišs Avotiņš (Čerkass, Vītols); 17:05 Silvestrs Uvis Lazarenovs (Krolls, Avotiņš) – vairākums; 19:26 Markus Zaķitis (Smirnovs); 26:02 Roberts Mezītis (Skoromka, Lazarenovs); 43:20 Edvards Rojs Bučiņš; 52:44 Kaspars Mendziņš (Pētersons, Grubinskis); 54:25 Roberts Mezītis (Avotiņš); 57:39 Rihards Purgailis (Čerkass); 59:10 Reinards Dāvis Pētersons (Pūpols, Čerkass).

Svētdien komandas vēlreiz tikās savā starpā, tikai jau Rīgā. “HS Rīga” izmantojot savas mājas arēnas priekšrocības, atklāja spēles rezultātu jau 7. spēles sekundē. Sešas minūtes vēlāk “Zemgale Juniors” izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas vidū “HS Rīga” atkārtoti izvirzījās vadībā, bet mazāk nekā pēc minūtes jelgavnieki izlīdzināja spēles rezultātu. Trešajā trešdaļā “Zemgale Juniors” izmantoja savu pārspēku fiziskā sagatavošanā un guva divus uzvaras vārtus.

“HS Rīga” – “Zemgale Juniors” 2:4 (1:1; 1:1; 0:2)

Vārtu guvēji: 00:07 Aleksandrs Zaprivoda (Diļevka), 06:40 Roberts Vītols (Avotiņš, Purgailis); 27:55 Markus Zaķītis (Lobačovs); 28:45 Uldis Pūpols (Eberliņš, Vītols); 50:00 Roberts Mezītis (Muraško, Grubinskis); 57:40 Artūrs Krišs Avotiņš (Eberliņš, Muraško).

“Zemgale Juniors” uzbrucējs Artūrs Krišs Avotiņš divās spēlēs sakrāja piecus rezultativitātes punktus – divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Roberts Mezītis divās spēlēs guva visvairāk vārtu – trīs.