“Zemgale/LLU” ar grūtībām salauž “7BET-Hockey Punks” pretestību (FOTO)

“Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristaps Kristiņš | Foto: Ruslans Antropovs

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” aizvadīja nervozu spēli “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā, pieveicot Viļņas komandu “7BET-Hockey Punks” ar rezultātu 4:0 (1:0; 0:0; 3:0).

“Zemgale/LLU” sastāvs tika sastādīts no “Zemgale Juniors” spēlētājiem, kā arī daļēji no pamatsastāva trešās un ceturtās maiņas hokejistiem. Spēlē debitēja arī jauns aizsargs Edgars Adrians Kazaks, kurš no “Dinamo Rīga” tika samainīts pret Iļju Grekovu.

Pirmās trešdaļas sākumā abas komandas cīnījās par ripas kontroli. Jelgavniekiem par labu nāca tas, ka “7BET-Hockey Punks” ātri nopelnīja divus noraidījums, kurus “Zemgale/LLU” izmantot neizdevās. Nepadevās arī vārtu gūšana vienādos sastāvos, un trešdaļas vidū uzbrucējs Kristaps Kristiņš piespieda lietuviešu aizsargu iestumt ripa pašam savos vārtos – 1:0.

Traka sanāca otrā trešdaļa. “Zemgale/LLU” pilnībā kontrolēja spēles gaitu un izmantoja tuvā soliņa priekšrocības. Diemžēl neviens no mēģinājumiem gūt vārtus netika realizēts. “7BET-Hockey Punks” vārtsargs Artūrs Pavliukovs vārtos locījās, kā vien varēja, bet nevienu ripu savos vārtos neielaida.

Jelgavniekiem salauzt lietuviešus izdevās tikai trešajā trešdaļā. Kevins Strādnieks guva ātrā uzbrukumā guva otros vārtus, bet Matīss Bīriņš cīņā vārtu priekšā spēja ieraidīt ripu starp vārtsarga kājsargiem – 3:0.

Vēl pēc trim minūtēm ar precīzu metienu vārtos atzīmējās jaunais aizsargs Edgars Adrians Kazaks, kurš spēles beigās tika atzīts par labāko spēlētāju “Zemgale/LLU” sastāvā – 4:0.

“7BET-Hockey Punks” uzbrucējs Iļja Četvertaks, kurš agrāk spēlēja Jelgavā un ir Lietuvas valstsvienības spēlētājs, pēc spēles atzina, ka viesiem nebija lielu ilūziju par spēles iznākumu. Viņi vienkārši visi savācās pēc aizvadītas darba dienas un nospēlēja tik labi, cik vien varēja.

Nedēļas izskaņā “Zemgale/LLU” savās mājās aizvadīs divas “Mestis” līgas spēles pret Somijas pilsētas Vantas komandu “Kiekko-Vantaa”, kura turnīra tabulā ieņem augsto ceturto vietu. Piektdien spēle sāksies ierastajā laikā – pulksten 18.30, savukārt sestdien spēle sāksies par vienu stundu agrāk – 16.00.

“Zemgale/LLU” – “7BET-Hockey Punks” – 4:0 (1:0; 0:0; 3:0)

Metienu attiecība: 43:14

Uzvarēto iemetienu attiecība: 37:17

Vārtu guvēji: 12:14 Kristaps Kristiņš; 41:25 Kevins Strādnieks (Seilis, Brauns); 43:39 Matīss Bīriņš (Kazaks); 46:32 Edgars Adrians Kazaks (D. Andersons).

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi – Deivs Devids Rolovs (vārtos), Lukas Bukatovs; 1. maiņa – Daniels Andersons, Kristaps Kristiņš, Roberts Mertens, Gustavs Krūmiņš, Mārtiņš Krišs Krūklītis; 2. maiņa – Kevins Strādnieks, Uldis Pūpols, Kristers Brauns, Patriks Seilis, Vitālijs Čerkass; 3. maiņa – Reinards Dāvis Pētersons, Deniss Vilmans, Roberts Baranovskis, Edgars Adrians Kazaks, Jānis Ķergalvis; 4. maiņa – Artūrs Krišs Avotiņš, Matīss Bīriņš, Rinalds Vutkevičs, Oleksandr Kurzenkov, Roberts Vītols. Galvenais treneris uz soliņa – Igors Ļebedevs.

“7BET-Hockey Punks”: Vārtsargi: Artur Pavliukov (vārtos), Sergei Pisarenko; Aizsargi: Jan Tuchto, Domas Janušonis, Kajus Zeynalov, Rokas Bacevičius, Dominykas Boravski; Uzbrucēji – Justas Federovičius, Toms Tiļļa, Artem Kuzmenko, Laisvydas Kudrevičius, Nedas Lebedevas, Karolis Federovičius, Ilja Četvertak, Dino Mukovoz, Martynas Miliūnas; Galvenais treneris – Mindaugas Kieras.

Galvenie tiesneši: Gints Zviedrītis, Juris Balodis