“Zemgale/LLU” atgriežas OHL ar uzvaru (VIDEO)

“Zemgale/LLU” šovakar spēles papildlaikā ar rezultātu 3:2 (2:2; 0:0; 0:0; 1:0) pieveica Lietuvas čempionu vienību “Hockey Punks”. Šo “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēli komanda aizvadīja ar savu “B” sastāvu, kamēr “A” sastāvs trenējās un gatavojās nākamajām “Mestis” līgas spēlēm. Vārtus jelgavnieku labā guva Kristers Vītoliņš, Daniels Bunkus un Gustavs Krūmiņš.

Pēc smagas izbraukuma sērijas “Mestis” līgā “Zemgale/LLU” pamatsastāvs palika Jelgavā, kur aizvadīja treniņu, gatavojoties nākamajām spēlēm ar somiem. Uz Viļņu devās komandas “B” sastāvs, kurš ikdienā spēlē Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) vienībā “Zemgale Juniors”.

Pretī jauniem jelgavniekiem stājās Lietuvas čempioni “7BET – Hockey Punks”, kuriem līdz šim nācās piedzīvot zaudējumus pret Latvijas spēcīgākajām komandām un divas reizes pieveica “DLSS/Dinaburgas” hokejistus.

Spēle sākusies ar pārsteidzoši ātriem vārtiem pirmajā minūtē, kad “Zemgale/LLU” hokejisti iespiedās laukuma saimnieku aizsardzības zonas un no vārtsarga Sergeja Pisarenko atlēkušo ripu vārtos ieraidīja Kristers Vītoliņš – 1:0.

“7BET – Hockey Punks” ilgi negaidīja. Izmantojot jelgavnieku kļūdu aizsardzībā jau pēc vienas minūtes komandas līderis Tadas Kumeliauskas izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1.

Lietuvieši mēģināja izsist no līdzsvara “Zemgale/LLU” jaunos hokejistus, provocējot tos uz noteikumu pārkāpumu, bet viņi nezināja, ka tie jau ir gan JAHL, gan OHL čempioni un spēj par sevi pastāvēt noteikumu robežās.

Trešdaļas vidū jelgavnieku kapteinis Reinards Dāvis Pētersons pārtvēra lietuviešu aizsarga neprecīzo piespēli un vārtu priekšā to atdeva Danielam Bunkum, kurš otro reizi izvirzīja “Zemgale/LLU” spēles vadībā – 2:1.

Trešdaļas izskaņā abās komandās sākās problēmas ar disciplīnu, kam sekoja noraidījumu. Pēdējā trešdaļas minūtē “7BET-Hockey Punks” jelgavnieku aizsardzības zonā uzvarēja iemetienu un ar precīzu Laisvidasa Kudrevičiusa precīzo metienu Deiva Deivida Rolova vārtos, atkārtoti izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Otrajā un trešajā trešdaļā spēles gaita bija saraustīta dēļ noraidījumiem, bet neviena no komandām vārtus gūt nespēja. Labi vārtos spēlēja abu komandu vārtsargi, kuri garantēja spēles likteņa izlemšanu papildlaikā.

Papildlaikā “Zemgale/LLU” hokejisti spēlēja aukstasinīgi un veidoja bīstamas izspēles. Lietuvieši bija spiesti pārkāpt noteikumus un pagarinājuma beigās jelgavnieki jau spēlēja pieci pret trim pretiniekiem. Astoņas sekundes līdz papildlaika beigām aizsargs Gustavs Krūmiņš veica spēcīgu un precīzu metienu, nokārtojot “B” sastāva pirmo eksāmenu “Optibet” hokeja līgā – 3:2.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs jau 19. oktobrī savās mājās uzņemot “Kaunas City” vienību. Pirmajā spēlē pret “A” sastāvu Kauņas hokejisti piekāpās ar rezultātu 1:10, tāpēc iespējams arī šajā spēlē mēs varēsim vērot “B” sastāvu.

“7BET-Hockey Punks” – “Zemgale/LLU” – 2:3 PL (2:2; 0:0; 0:0; 0:1)

Vārtu guvēji: 00:31 Kristers Vītoliņš (Lazarenoks); 01:41 Tadas Kumeliauskas (Kudrevičius); 11:30 Daniels Bunkus (Pētersons); 19:44 Laisvydas Kudrevičius (Aliukonis, Kumeliauskas) – vairākums; 64:52 Gustavs Krūmiņš (Vītols, Pētersons).

“7BET-Hockey Punks” – Vārtsargi: Sergei Pisarenko (vārtos), Kristupas Pranskietis; Aizsargi: Dominykas Motiejūnas, Jan Tuchto, Rolandas Aliukonis, Mikas Briedys, Domas Janušonis, Jegors Mateiko; Uzbrucēji: Artem Kuzmenko, Rojus Plepys, Toms Tiļļa, Laisvydas Kudrevičius, Mauras Baltrukonis, Gediminas Jadkauskas, Karolis Federovičius, Ilja Četvertak, Dino Mukovoz, Tadas Kumeliauskas, Martynas Miliūnas.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi: Deivs Deivids Rolovs (vārtos), Lukas Bukatovs; Aizsargi: Jānis Ķergalvis, Vitālijs Čerkass, Patriks Seilis, Gustavs Krūmiņš, Haralds Rauls Slišāns, Silvestrs Uvis Lazarenoks; Uzbrucēji: Matīss Bīriņš, Daniels Bunkus, Jānis Grigaļūns, Kristers Vītoliņš, Kristaps Kristiņš, Deniss Vilmans, Artūrs Krišs Avotiņš (A), Roberts Vītols, Rinalds Vutkevičs, Roberts Andersons, Uldis Pūpols, Ernests Bērziņš, Reinards Dāvis Pētersons (C), Rūdolfs Muraško (A).

Galvenie tiesneši: Vitalij Sevruk, Vladyslav Melnychuk.