“Zemgale/LLU” gūst “sauso” uzvaru pret “Dinamo Rīga” (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” otro reizi pēc kārtas pieveic “Dinamo Rīga” ar rezultātu 0:3 (0:0; 0:1; 0:2). Vārtus jelgavnieku rindās guva Artūrs Karaša, Rainers Dārziņš un Roberts Petrovičs.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, “Zemgale/LLU” nepiecieta lielas pārmaiņas. Pēc iepriekšējā spēlē gūtās traumas Ēriks Vītols nomainīja Rihardu Cimermani. Aizsardzībā Robertu Andersonu nomainīja Iļja Grekovs.

“Dinamo Rīga” sastāvs zaudēja aizsargu Mārtiņu Porēju un uzbrucēju Dmitriju Korņilovu. Viņu vietā uzbrukumu papildināja Roberts Potapenko.

Pirmajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti pārliecinoši kontrolēja ripu un veidoja vārtu gūšanas momentus. Laukuma saimnieki savukārt centās ievērot disciplīnu, jo mazākumi pagājušā spēlē negatīvi ietekmēja to rezultātu.

“Dinamo Rīga” vārtsargs Rūdolfs Gusts Lazdiņš sestajā minūtē guva savainojumu un to nomainīja Kārlis Zakrevskis. Jelgavniekiem bija iespēja vienreiz spēlēt vairākumā, bet ne šo, ne citas iespējas viņi neizmantoja, noslēdzot pirmo trešdaļu ar neizšķirtu rezultātu – 0:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” sāka izmantot tuvā soliņa priekšrocības, bet diezgan ātri to nācās pārtraukt dēļ noraidījumiem abās komandās. Trešdaļas otrā pusē jelgavnieki atjaunoja savu spiedienu, kas arī noved pie pirmā vārtu guvuma.

“Zemgale/LLU”, spēlējot vairākumā, bija iespieduši rīdziniekus aizsardzības zonā un izspēlēja ripu līdz Artūra Homjakova metienam uz vārtiem, kuru vārtsargs Kārlis Zakrevskis atvairīja, bet atlēkušā ripa nonāca pie Artūra Karašas, kurš to trieca iekšā vārtos – 0:1.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki sāka cīņu mazākumā, kas neliedza uzbrucējam Gatim Gricinskim ātri ieslidot pretinieku zonā un izdarīt metienu uz vārtiem no asa leņķa. Ripa atsitās pret vārtu pārliktni un stabiņu, izlidojot uz vārtu priekšu. Vārtsargs Kārlis Zakrevskis bija pārliecināts, ka ripa jau pabijusi vārtos un necentās aizsargāt vārtus. Tikmēr Rainers Dārziņš izmantoja šo iespēju un guva otros vārtus – 0:2.

Jelgavnieki turpināja dominēt ripas kontrolē un trešdaļas vidū Artūrs Homjakovs ar precīzu piespēli nogrieza rīdzinieku aizsargus, ļaujot Robertam Petrovičam iziet vienam pret “Dinamo Rīga” vārtsargu un gūt trešos vārtus – 0:3.

“Zemgale/LLU” nākamās spēles paredzētas no 18. līdz 20. novembrim Velsas pilsētā Kardifā, kur komanda piedalīsies Starptautiskās hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņā. Bet pirms tam daļa hokejistu spēlēs Latvijas valstsvienības pārbaudes turnīrā Norvēģija vai aizvadīs treniņnometni U-20 valstsvienības rindās.

“Dinamo Rīga” – “Zemgale/LLU” 0:3 (0:0; 0:1; 0:2)

Vārtu guvēji: 34:55 Artūrs Karaša (Homjakovs) – vairākums; 40:43 Rainers Dārziņš (Gricinskis) – mazākums; 50:12 Roberts Petrovičs (Homjakovs, Dārziņš).

“Dinamo Rīga”: Vārtsargi: Rūdolfs Gusts Lazdiņš (vārtos līdz 05:48), Kārlis Zakrevskis (vārtos no 05:48); Aizsargi: Reinis Demiters, Edgars Adrians Kazaks, Krists Apsītis, Didzis Jansons, Georgijs Pujacs (C); Uzbrucēji: Juris Ziemiņš, Ņikita Priede, Miķelis Rēdlihs, Kristiāns Zelts (A), Sandis Grīnbergs, Koba Jass, Sandis Mežaraups, Edijs Brahmanis (A), Roberts Potapenko, Dominik Matonak, Emīls Ezītis, Aleksejs Kozlovs, Renārs Cipruss, Kristofers Petriņš.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi: Ēriks Vītols (vārtos), Mariuss Bajaruns-Galejs; Aizsargi: Harijs Brants, Gustavs Krūmiņš, Daniels Goršanovs, Haralds Rauls Slišāns, Renārs Džerods Alksnis, Edgars Dīķis (C), Iļja Grekovs (A); Uzbrucēji: Kaspars Ziemiņš, Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis (A), Rainers Dārziņš, Gustavs Millers, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, Daniels Andersons, Kevins Strādnieks, Artūrs Karaša, Gatis Gricinskis, Ričards Bernhdards; Galvenais treneris: Artis Ābols.

Galvenie tiesneši: Gints Zviedrītis un Andrejs Kudrjašovs.