“Zemgale/LLU” ielaiž par daudz ripu un nepaspēj atspēlēties (FOTO, VIDEO)

Otrajā savstarpējā spēlē “Zemgale/LLU” piekāpās “Kiekko-Vantaa” komandai ar rezultātu 4:6 (1:3; 1:3; 2:0), bet saglabāja savu vietu “Mestis” hokeja līgas turnīra tabulā. Somijas viesi ātri izvirzījās spēles vadībā, bet trešajā trešdaļā iniciatīva pārgāja pie jelgavnieki, kuri nepaspēja atspēlēties.

Pēc iepriekšējās dienas zaudējuma “K-Vantaa” galvenais treneris nomainīja vārtsargus, kā arī ceturtā uzbrucēja virknējuma spēlētājus ielika pirmajā, un līdz ar to mainīja sastāvu visos virknējumos, kas saistīts ar divu spēlētāju neiekļaušanu sastāvā. “Zemgale/LLU” sastāvā mainījās tikai ceturtā virknējuma Rihards Mertens, kuru aizvietoja zelta ķiveres īpašnieks Artūrs Homjakovs.

Pirmā trešdaļa parādīja, ka abas komandas pamatīgi iztērēja spēkus iepriekšējā spēlē, jo ātrumi nebija tik augsti, kā piektdien. “K-Vantaa” spēlētāji tomēr bija nedaudz uzstājīgāki un spēja radīt spiedienu uz jelgavnieku vārtiem un veiksmes lutināti spēja gūt trīs vārtus pirmajā trešdaļā, kamēr “Zemgale/LLU” labā vārtus guva Kristaps Roķis – 1:3.

Otrajā trešdaļā spēle turpinājās pēc līdzīga scenārija. Ledus laukuma saimnieki nespēja palielināt savu spēles tempu, kas viņiem maksāja vēl ar trim zaudētiem vārtiem, neskatoties uz to, ka galvenais treneris Artis Ābols nomanīja vārtsargu Ēriku Vītolu pret Mariusu Bajarunu-Galēju.

Trešdaļas vidū emociju uzplūdumā “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards iesaistījās kautiņā, un tika noraidīts līdz spēles beigām. Trešdaļas beigās vienīgos vārtus šajā trešdaļā jelgavnieku labā guva Daniels Andersons – 2:6.

Trešajā trešdaļā varēja manīt, ka “K-Vantaa” spēlētājus sāka pamest spēki un iniciatīva pārgāja “Zemgale/LLU” hokejistu rokās. Šo pārsvaru spēja realizēt aizsargs Gustavs Krūmiņš un uzbrucējs Artūrs Karaša. Diemžēl jelgavniekiem neizdevās realizēt visas savas iespējas, lai izlīdzinātu spēles rezultātu līdz spēles pamatlaika beigām – 4:6.

Šonedēļ “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē aizvadīs trīs spēles. Trešdien, 30. novembrī jelgavnieki tiksies ar “Optibet” hokeja līgas līderiem no “Mogo/LSPA”, kuri vēl nav piedzīvojuši zaudējumus šajā sezonā.

Piektdien un sestdien Jelgavā viesosies Somijas pilsētas Iisalmi komanda “Iisalmen Peli-Karhut” vai saīsinājumā “IPK”, kura “Mestis” līgā apsteidz “Zemgale/LLU” par 21 punktiem.

“Zemgale/LLU” – “Kiekko-Vantaa” 4:6 (1:3; 1:3; 2:0)

Vārtu guvēji: 05:58 Mico Luoto (Matilainen); 06:52 Kristaps Roķis (Kazaks); 11:28 Jaakko Kuusisto (Oksanen, Seppälä); 17:27 Mikael Menna (Matilainen, Luoto); 21:58 Juuso Fagerström (Luoto, Tervo); 29:05 Jaakko Kuusisto (Haarti, Oksanen) – vairākums; 35:08 Daniels Anderson (Roķis); 37:17 Jaakko Kuusisto (Österman, Seppälä); 45:49 Gustavs Krūmiņš (Purmalis, Goršanovs); 51:40 Artūrs Karaša (Homjakovs, Roķis) – vairākums.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi – Ēriks Vītols (vārtos), Mariuss Bajaruns-Galejs; 1. maiņa – Ričards Bernhards, Gatis Gricinskis, Pēteris Purmalis, Harijs Brants, Daniels Goršanovs (sarkanā ķivere); 2. maiņa – Kevins Strādnieks, Rainers Rullers, Kristers Brauns, Renārs Džerods Alksnis, Edgars Dīķis; 3. maiņa – Artūrs Karaša, Kristaps Kristiņš, Roberts Baranovskis, Haralds Rauls Slišāns, Gustavs Krūmiņš; 4. maiņa – Daniels Andersons, Kristaps Roķis, Artūrs Homjakovs (zelta ķivere), Edgars Adrians Kazaks; Galvenais treneris – Artis Ābols.

“Kiekko-Vantaa”: Vārtsargi – Samuli Tervo (vārtos), Mikko Holopainen; 1. maiņa – Jasper Matilainen, Mikael Menna, Joonas Rinnetmäki, Atso Lehtinen, Oliver Tuhkanen; 2. maiņa – Jaakko Kuusisto, Erkka Seppälä, Emil Oksanen, Mico Luoto, Jaakko Haarti; 3. maiņa – Tomi Purmola (zelta ķivere), Juuso Fagerström, Tomi Palo, Nikke Kettukangas, Ville Österman; 4. maiņa – Matias Laaksonen, Juuso Kekarainen, Ville Rautiala; Galvenais treneris – Jani Manninen.

Metienu attiecība: 33:36

Galvenie tiesneši: Jevgēnijs Griškevičs, Māris Locāns.