“Zemgale/LLU” izcīna sesto uzvaru pēc kārtas (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” mājas hokeja hallē ar rezultātu 6:0 (2:0; 3:0; 1:0) pieveica “HS Rīga” hokejistus, aizvadot savu pirmo “sauso” spēli “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā un panākot sesto uzvaru pēc kārtas. Ričards Bernhards (2+1), Kristaps Roķis (1+2) un Artūrs Homjakovs (1+2) sakrāja pa trim rezultativitātes punktiem.

Sākot no pirmajām spēles minūtēm “Zemgale/LLU” pārņēma ripas kontroli un ātriem uzbrukumiem piespieda viesus pārkāpt noteikumus. Otrajā spēles minūtē Oskars Nils Briedis atstāja rīdziniekus mazākumā, kuru pēc ātras izspēles realizēja Kristaps Roķis.

Pirmās trešdaļas noslēdzošā daļā “HS Rīga” nonāca lielā mazākumā, kuru ļoti ātri realizēja jelgavnieku uzbrucējs Ričards Bernhards, panākot rezultātu – 2:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” ķērās klāt pie “tuvā soliņa” priekšrocības izmantošanas un desmit minūtēs guva trīs vārtus. Precīzi bija Ričards Rihards Fomins, Ričards Bernhards un Harijs Brants – 5:0. Toties “HS Rīga” šajā spēles nogrieznī spēja dažas reizes iesaistīt spēlē arī jelgavnieku vārtsargu Ēriku Vītolu, bet bez panākumiem.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki turpināja uzrādīt ātru spēles tempu, bet trīs reizes kļūdījās un nonāca mazākumā. Tas ietekmēja šī spēles nogriežņa rezultativitāti. Vienīgos vārtus spēja gūt “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artūrs Homjakovs, kurš vēlāk tika atzīts par labāko spēlētāju laukuma saimnieku sastāvā – 6:0.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs savās mājas 24. septembrī, uzņemot viesus no Daugavpils – “DLSS/Dinaburga”. Šī būs priekšpēdējā spēle pirms jelgavnieki startēs Somijas “Mestis” hokeja līgā, kas sāksies ar mājas spēlēm 30. septembrī un 1. oktobrī pret “Peliitat” vienību.

“Zemgale/LLU” – “HS Rīga” – 6:0 (2:0; 3:0; 1:0)

Labākie spēlētāji: Artūrs Homjakovs (Zemgale/LLU) – Niedrājs Valters (HS Rīga).

Vārtu guvēji: 01:43 Kristaps Roķis (Homjakovs, Karaša) – vairākums; 14:48 Ričards Bernhards (Homjakovs, Roķis) – lielais vairākums; 22:05 Ričards Rihards Fomins (Andersons, Roķis); 30:03 Ričards Bernhards; 30:52 Harijs Brants (Goršanovs, Rullers); 46:44 Artūrs Homjakovs (Bernhards, Karaša).

“Zemgale/LLU”Vārtsargi: Ēriks Vītols, Rihards Cimmermanis; Aizsargi: Harijs Brants, Daniels Goršanovs, Renārs Džerods Alksnis, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Edgars Dīķis (C), Renārs Kārkls, Iļja Grekovs; Uzbrucēji: Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis, Gustavs Millers, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, Roberts Baranovskis, Dāniels Andersons, Kevins Strādnieks, Artūrs Karaša, Ričards Rihards Fomins, Ričards Bernhards, Rihards Mertens. Galvenais treneris: Artis Ābols.

“HS Rīga”Vārtsargi: Jānis Fecers, Aksels Ozols; Aizsargi: Dmitrijs Ļeins, Viktors Kurbaka, Rauls Ladusāns, Markuss Diške, Krists Retenais, Aleks Elians Ļeonovs, Alekss Simanovičs, Oskars Nils Briedis; Uzbrucēji: Roberts Šķute, Raivis Strazdiņš, Rauls Ozollapa, Antons Macijevskis, Toms Mots, Kārlis Nauris Česlis, Gints Šņepsts, Rodions Boltramovičs, Valters Niedrājs, Kārlis Andersons, Kristers Bukšs, Kristers Ansons; Galvenais treneris: Oļegs Sorokins.

Galvenie tiesneši: Uldis Bušs, Eduards Odiņš.