“Zemgale/LLU” izmanto vairākumus, lai pārspētu “Prizmu”

zemgale llu - prizma

Jelgavas hokeja komandas “Zemgale/LLU” hokejisti šovakar izmantoja visus vairākumus “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē pret hokeja komandu “Prizma”, iemeta mazākumā un arī spēlējot vienādos sastāvos, gūstot uzvaru ar rezultātu 7:2 (2:0; 4:1; 1:1).

Spēle iesākusies ar ātru hokeju abu komandu izpildījumā un vairākām iespējam atklāt spēles rezultātu, kuras gan veiksmīgi neitralizēja vārtsargi. Pirmās trešdaļas vidū “Prizma” uzbrucējs jelgavnieku aizsardzības zonā nopelnīja noraidījumu, kuru realizēja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Roberts Jekimovs – 1:0.

Piecas minūtes vēlāk Roberts Jekimovs, pēc Alekša Ostaņkoviča piespēles no aizvārtes, uzskatāmi parādīja kāpēc ripa uz vārtiem jāraida bez aizkavēšanas un dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Prizma” komanda otro reizi nonāca mazākumā un pēc garākas izspēles “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kevins Strādnieks guva viesu labā trešos vārtus – 3:0.

Rīdziniekiem arī turpmākās minūtēs neveicās ar spēles disciplīnu un trešo vairākumu “Zemgale/LLU” labā izmantoja aizsargs Renars Džerods Alksnis, kuram šie kļuva par pirmajiem gūtiem vārtiem “Optibet” hokeja līgā – 4:0.

“Prizma” galvenais treneris Ēriks Miļūns nolēma nomainīt vārtsargu Artūru Kristu Krūklīti pret Tomu Broku, kas iespējams kļuva par iemeslu tam, ka saimnieki kāpinājuši spēles tempu un ar Dāvja Straupes vārtus guvumu, samazināja viesu nospiedošo pārsvaru – 4:1.

“Zemgale/LLU” apmulsums neilga pārāk ilgi. Baltkrievu leģionārs Andrejs Zajacs (Andrei Zayats) ar individuālo sniegumu ātri atguva četru vārtu pārsvaru, bet trešdaļas beigās kārtējo vairākumu realizēja Kristaps Roķis – 6:1.

Trešās trešdaļas sākumā jelgavnieki sagaidīja savu pirmo noteikumu pārkāpumu, bet to pārsteidzošā kārtā savas komandas labā izmantoja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristaps Roķis, kurš mazākumā guva kārtējos vārtus – 7:1.

Krievu leģionārs Iļja Olonovs (Ilya Olonov) trešdaļas vidū nopelnīja savu otro noraidījumu spēlē un šoreiz “Prizma” uzbrucējs Armands Bērziņš izmantoja šo iespēju “Prizmas” labā – 7:2.

Vārtu guvēji

• “Prizma”: 35:49 Dāvis Straupe; 52:31 Armands Bērziņš (Ginters, Riekstiņš) – vairākums.
  • “Zemgale/LLU”: 10:10 Roberts Jekimovs (Ostaņkovičs, Ozoliņš) – vairākums; 15:40 Roberts Jekimovs (Ostaņkovičs); 23:20 Kevins Strādnieks (Olonov, Grekovs) – vairākums; 26:20 Renars Džerods Alksnis (Grekovs, Olonov) – vairākums; 37:27 Andrei Zayats; 38:48 Kristaps Roķis (Alksnis, Grekovs) – vairākums; 43:20 Kristaps Roķis – mazākums.