“Zemgale/LLU” izvirzās sērijas vadībā

“Zemgale/LLU” uzbrucējs Klāvs Veinbergs | Foto: Ruslans Antropovs

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukumā ar rezultātu 4:1 (2:0; 2:0; 0:1) pieveic pretiniekus no hokeja komandas “Liepāja” un izvirzās “Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas pusfināla sērijas vadībā ar rezultātu 2:1.

Pirmajā trešdaļā “Zemgale/LLU” izdevās labāk padevās ripas kontrole, kas deva viņiem priekšrocības veidojot bīstamas situācijas pie liepājnieku vārtiem. Rezultātu gan izdevās atklāt tikai trešdaļas izskaņā, bet toties ar diviem vārtu guvumiem 30 sekunžu laikā. Ar precīziem metieniem atzīmējās uzbrucēji Aleksandrs Novikovs un Klāvs Veinbergs – 2:0.

Otrajā trešdaļā abas komandas centās izmantot “tuvā soliņa” priekšrocības un sākumā pat likās, ka liepājniekiem tas padodas labāk. Jelgavnieku vārtos veiksmīgi nospēlēja vārtsargs Ēriks Vītols, kas ļāva ceturtajā minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējam Kristapam Roķim panākt trīs vārtu pārsvaru – 3:0. Trešdaļas noslēgumā jelgavnieku pieredzējušais uzbrucēju virknējums spēja veikt lielisku izspēli, kuru noslēdza uzbrucējs Edgars Kulda – 4:0.

Trešajā trešdaļā “Liepājas” hokejistiem kritās spēles ātrums, kas deva priekšrocības jelgavniekiem, kuri gan tās neizmantoja. Tuvojoties spēles izskaņai “Zemgale/LLU” nopelnīja noraidījumu, kuru ar tālu metienu no zilās līnijas izmantoja liepājnieku aizsargs Ralfs Grinbergs – 4:1.

Nākamā spēle tiks aizvadīta piektdien 25. martā izbraukumā Liepājā. Jelgavnieki bez šaubām centīsies turpināt spēlēt savā stilā, bet arī liepājnieki plinti krūmos nemetīs, jo sērija turpināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

“Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas tabula.

Vārtu guvēji

“Liepāja”: 54:26 Ralfs Grīnbergs (Miezis, Fomins).

“Zemgale/LLU”: 18:38 Aleksandrs Novikovs (Grekovs); 19:10 Klāvs Veinbergs (Petrovičs); 23:17 Kristaps Roķis (Andersons, Kulda); 36:08 Edgars Kulda (Ozoliņš, Jekimovs).