“Zemgale/LLU” jauniešu sastāvs ar uzvaru noslēdz pamatturnīru

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” pēdējā “Optibet” hokeja līgas pamatturnīra spēlē ar rezultātu 4:1 (0:0; 1:0; 3:1) pieveica pagājušās sezonas Latvijas čempionus – “Olimp/Venta 2002”. Jelgavnieku rindās šajā spēlē piedalījās jaunākie hokejisti, ļaujot līderiem gatavoties izslēgšanas spēlēm.

“Zemgale/LLU” uz spēli iznāca ar savu jauno hokejistu sastāvu, ļaujot pieredzējušiem spēlētājiem gatavoties izslēgšanas spēlēm. Toties jelgavnieku rindas papildināja uzbrucējs Aleksandrs Novikovs, kurš sadziedēja savas traumas un bijušais Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēknis Artūrs Karaša.

Pirmajā trešdaļā abu komandu hokejisti rādīja atklātu un ātru hokeju ar bīstamām situācijām pie pretinieku vārtiem. Šajā spēles nogrieznī vārtsargi rādīja stabilu sniegumu un spēles rezultāts tajā netika atklāts.

Otrajā trešdaļā neliels iniciatīvas pārsvars bija “Zemgale/LLU” pusē, bet rīdzinieki diezgan veiksmīgi spēlēja aizsardzībā. Trešdaļas noslēgumā jelgavnieku uzbrucējs Roberts Petrovičs, izmantojot vairākumu, beidzot atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Trešajā trešdaļā “Olimp/Venta 2002” uzsāka ar nopietnu spiedienu uz jelgavnieku vārtiem, kuru izdevās atsist ar pašaizliedzīgo spēli aizsardzību un teicamu vārtsarga Riharda Cimermaņa spēli vārtos.

Jelgavniekiem pakāpeniski izdevās mazināt pretinieku iniciatīvu, kas vainagojās ar Alekša Ostaņkoviča gūtiem vārtiem – 2:0. “Olimp/Venta 2002” spiediens mazinājās un “Zemgale/LLU” uzbrucējs Deniss Vilmanis panāca trīs vārtu pārsvaru – 3:0.

Trešdaļas noslēgumā jelgavnieki nonāca mazākumā un to savā labā izmantoja “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs Edijs Brahmanis – 3:1. Pēdējās minūtēs rīdzinieki nomainīja vārtsargu Rūdolfu Gustu Lazdiņu pret sesto laukuma spēlētāju un mēģināja gūt vēl kādus vārtus.

Par laimi “Zemgale/LLU” uzbrucējiem izdevās izrauties pretuzbrukumā un Deniss Vilmanis guva savus otros vārtus spēlē – 4:1.

Šī bija pēdējā “Zemgale/LLU” spēle “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā un kuru viņa noslēdza otrajā vietā. 19. martā Jelgavā komanda uzsāks izslēgšanas spēļu pusfinālu ar ciņu pret trešās vietas īpašniekiem – “Liepāju”.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 39:13 Roberts Petrovičs (Veinbergs, Strādnieks) – vairākumā; 46:06 Aleksis Ostaņkovičs (Porejs); 49:44 Deniss Vilmans; 59:16 Deniss Vilmans (Veinbergs, Petrovičš).

“Olimp/Venta 2002”: 57:20 Edijs Brahmanis (M.Širokovs) – vairākums.