“Zemgale/LLU” junioru sastāvs gūst uzvaru (FOTO/VIDEO)

“Zemgale/LLU” pirmo reizi “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionāta spēlēja ar savu jaunāko sastāvu un guva septīto uzvaru pēc kārtas, pieveicot “DLSS/Dinaburga” hokejistus ar rezultātu 7:1 (2:0; 2:0; 3:1). Ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās jelgavnieku uzbrucējs Roberts Baranovskis, ka rezultātā tika nosaukts par labāko spēlētāju laukuma saimnieku rindās.

Galvenais treneris Artis Ābols uz šo spēli sagatavoja jaunu sastāvu, kurš sastāvēja no jaunākiem spēlētājiem, ieskaitot tos, kas spēlē “Zemgale Juniors” sastāvā. Arī spēles vadība tika uzticēta farmkluba treneriem Igoram Ļebedevam un Jevgēņijam Vauļinam. Sastāvā debitēja arī jelgavnieks Deniss Vilmanis, kurš atlabis no smagas traumas ārstēšanas.

Neskatoties uz jaunu spēlētāju sastāvu, “Zemgale/LLU” ieguva ripas kontroli un nepārtraukti uzbruka uz daugavpiliešu vārtiem. Jelgavnieku vārtsargam Deivam Deividam Rolovam šajā trešdaļā nācās atvairīt vien četrus metienus.

“Zemgale/LLU” trešdaļas ievadā nopelnīja divus noraidījumus, bet spēlējot mazākumā, neļāva “DLSS/Dinaburga” nostāties savā aizsardzības zonā. Trešdaļas noslēgumā ripas kontroles pārsvars tika pārvērst divos vārtu guvumos. Ripu Slovākijas izcelsmes vārtsargam Michalam Knoppam ieraidīja Kristers Brauns un Roberts Baranovskis – 2:0.

Otrajā trešdaļā mājinieki pilnā apmērā izmantoja “tuvā soliņa” priekšrocības, neļaujot pretiniekiem veikt laicīgas spēlētāju maiņas. Trešdaļas vidū ar vārtu guvumiem “Zemgale/LLU” labā atzīmējās Kristaps Kristiņš un Roberts Baranovskis – 4:0.

Trešās trešdaļas sākumā “DLSS/Dinaburga” spēlētāji pēc iemetiena jelgavnieku aizsardzības zonā pacīnījās par ripu, kas ļāva komandas pieredzējušam uzbrucējam Vadimam Vabiščevičam atgūt vienus vārtus.

Turpinājumā “Zemgale/LLU” spēlētāji izmantoja pretinieku lielo mazākumu, kurā vārtus ar tālmetienu guva aizsargs Silvestrs Uvis Lazarenoks. Nākošajā vairākumā precīzs bija jelgavnieks Kristers Brauns. Vēl pēc vienas minūtes sezonas debijas vārtus guva bijušais “Dinaburgas” uzbrucējs Artūrs Krišs Avotiņš – 7:1.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs 28. septembrī, izbraukumā tiekoties ar “HS Rīga”. Savukārt 30. septembrī un 1. oktobrī savās mājās tiks aizvadītas debijas spēles Somijas “Mestis” līgā, uzņemot viesos “Peliitat” komandu no Heinolas pilsētas.

“Zemgale/LLU” – “DLSS Dinaburga” 7:1 (2:0; 2:0; 3:1)

Spēles labākie:  Roberts Baranovskis (Zemgale/LLU) – Vadims Vabiščevičs (DLSS/Dinaburga)

Vārtu guvēji: 16:57 Kristers Brauns; 19:58 Roberts Baranovskis (Brauns, Seilis); 28:13 Kristaps Kristiņš (Mertens); 32:37 Roberts Baranovskis (Brauns); 43:58 Vadims Vabiščevičs (Užulis, Andrejevs); 50:54 Silvestrs Uvis Lazarenoks (Baranovskis) – lielais vairākums; 52:01 Kristers Brauns (Baranovskis, Lazarenkos) – vairākums; 53:14 Artūrs Krišs Avotiņš (Seilis, Vutkevičs).

“Zemgale/LLU”Vārtsargi: Deivs Deivids Rolovs, Lukas Bukatovs; Aizsargi: Patriks Seilis, Vitālijs Čerkass, Gustavs Krūmiņš, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Haralds Rauls Slišāns; Uzbrucēji: Rinalds Vutkevičs, Artūrs Krišs Avotiņš (A), Dāniels Andersons, Reinis Eberliņš, Kristaps Kristiņš, Gustavs Millers, Roberts Baranovskis, Deniss Vilmans, Uldis Pūpols, Reinards Dāvis Pētersons (K), Roberts Vītols, Ernests Bērziņš, Rūdolfs Muraško (A), Kristers Brauns, Rihards Mertens.

“DLSS/Dinaburga”Vārtsargi: Michal Knopp, Ralfs Parolis; Aizsargi: Daniils Andrejevs (A), Edgars Barkovskis, Lukaš Polačik, Markuss Mainulis, Cyrenne Alexandre Lucien Guy, Aigars Vilmanis; Uzbrucēji: Vadims Vabiščevičs (K), Renāts Vabiščevičs, Jayvon Lamarche, Šarūnas Baltrūnas, Maksims Galilejevs, Stefans Dobrovoļskis, Mareks Podjava, Edgars Petrovs, Artūrs Užulis, Edvīns Bērziņš; Galvenais treneris: Jurijs Agureikins.

Galvenie tiesneši: Raivis Jučers, Emīls Druseiks.