“Zemgale/LLU” no Turku atgriežas ar diviem punktiem (VIDEO)

“Zemgale/LLU” uzbrucējs Rainers Rullers

Otrajā izbraukuma spēlē Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” atkārtoti piekāpjas “TUTO Hockey” komandai spēles papildlaikā, spēlējot mazākumā, ar rezultātu 2:3 (1:1; 1:1; 0:0; 0:1). Jelgavnieki arī šajā “Mestis” līgā guva vienu punktu, kas uzlaboja komandas pozīciju turnīra tabulā.

Uz šo spēli komandas galvenais treneris Artis Ābols veica izmaiņas otrajā un trešajā uzbrucēja virknējumos. No trešā uz otro virknējumu tika pārcelts uzbrucējs Rainers Rullers. Trešajā virknējumā pēc garas pauzes tika ielikts uzbrucējs Rihards Mertens, par kura partneriem kļuva Kristaps Kristiņš. Vārtu aizsardzība tika uzticēta Mariusam Bajarunam-Galējam, ļaujot Ērikam Vītolam atpūsties pirms Kontinentāla kausa izcīņas.

“TUTO Hockey” hokejisti pirmajā trešdaļā pārņēma spēles kontroli, bet pārspēt Mariusu nespēja. Savukārt trešdaļas izskaņā aizsargam Harijam Brantam izdevās caursist ripu starp laukuma saimnieku vārtsarga Jūliusa Pohjanoksa kājsargiem, atklājot spēles rezultātu – 1:0.

Diemžēl trešdaļas noslēgumā “Zemgale/LLU” iedzīvojās mazākumā, un to operatīvi izmantoja franču izcelsmes “TUTO Hockey” uzbrucējs Robins Kolombans, atgriežot paritāti spēles rezultātā – 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki izskatījās labāki par jelgavniekiem un spēles nogriežņa vidū to apstiprināja Niklasa Konttilas vārtu guvums – 1:2. Tomēr “Zemgale/LLU” hokejisti spēja atrast iekšējās rezerves un aktīvi spēlēja bez ripas. Uzbrucējs Rainers Rullers veiksmīgi traucēja pretiniekiem izspēlēt ripu, un tas ļāva to piespēlēt Robertam Petrovičam, kurš eleganti to nogādāja “TUTO Hockey” vārtos –  2:2.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki pārsteidzoši uzlaboja spēli bez ripas, neļaujot somiem attīstīt savu pārākumu. Tika veidoti daudzi vārtu gūšanas momenti un radās sajūta, ka jelgavniekiem izdosies pārspēt pretinieku pretestību. Diemžēl pašās pamatlaika beigās “Zemgale/LLU” nopelnīja divus noraidījumus, kas neļāva to izdarīt un pie tam kļuva par iemeslu tam, ka papildlaikā bija jāsāk spēlēt mazākumā.

Papildlaikā jelgavnieki spēja izturēt vairākumu pusotru minūti līdz brīdim, kad Lēvi Teissala ieraidīja ripu vārtos, izšķirot otrās savstarpējās spēles iznākumu – 2:3.

“Zemgale/LLU” abās spēlēs ieguva pa vienam punktam, paceļoties “Mestis” līgas turnīra tabulā no 13. vietas uz 11. Bez lielas atpūtas jelgavnieki dodas uz Apvienoto Karalisti, kur Velsas galvaspilsētā Kārdifā piedalīsies Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas “E” grupas turnīrā. 18., 19. un 20. novembrī jelgavnieki tiksies ar Slovēnijas čempioniem “Acroni Jesenice”, Francijas kausa ieguvējiem “Angers Ducs” un Apvienotās Karalistes čempioniem – “Cardiff Devils”.

“TUTO Hockey” – “Zemgale/LLU” 3:2 PL (1:1; 1:1; 0:0; 1:0)

Vārtu guvēji: 17:06 Harijs Brants (Goršanovs); 18:45 Robin Colomban (Levo, Ranta) – vairākums; 28:45 Niklas Konttila (Andžāns, Miikkulainen); 35:18 Roberts Petrovičs (Rullers); 61:47 Leevi Teissala (Levo, Virtanen) – vairākums.

“TUTO Hockey”: 1. maiņa – Roope Ranta (zelta ķivere), Robin Colomban, Valtteri Virtanen, Mikke Levo, Vili Laitinen; 2. maiņa – Leevi Lemberg, Kasper Koskinen, Leevi Teissala, Jasper Rannisto, Daniel Takkunen; 3. maiņa – Iivari Miikkulainen, Niklas Konttila, Rasmus Kiik, Artūrs Andžans, Michael Higgins; 4. maiņa – Tino Sirén, Matias Mutikainen, Jesper Larinmaa, Oskari Lahtinen; Vārtsargi – Julius Pohjanoksa (vārtos), Emil Vuorio. Galvenais treneris: Hermanni Vidman.

“Zemgale/LLU”: 1. maiņa – Ričards Bernhards, Artūrs Homjakovs (zelta ķivere), Artūrs Karaša, Harijs Brants, Daniels Goršanovs (sarkanā ķivere); 2. maiņa – Rainers Rullers, Gatis Gricinskis, Roberts Petrovičs, Renārs Džerods Alksnis, Edgars Dīķis; 3. maiņa – Kaspars Ziemiņš, Kristaps Kristiņš, Gustavs Millers, Gustavs Krūmiņš, Haralds Rauls Slišāns; 4. maiņa – Daniels Andersons, Kristaps Roķis, Rihards Mertens, Kevins Strādnieks; Galvenais treneris – Artis Ābols.

Galvenie tiesneši: Janne Laukkala, Pasi Nieminen.