“Zemgale/LLU” otrajā spēlē neizdodas pārspēt “IPK” (FOTO, VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās pret “IPK” ar rezultātu 2:4 (0:1; 0:1; 2:2). Jelgavnieki šodien spēlēja gudrāk un pārliecinošāk, bet nespēja izmantot visas savas iespējas. Vārtus ledus saimnieku labā guva Gatis Gricinskis un Rainers Rullers.

Jelgavnieku sastāvā atgriezies uzbrucējs Ričards Bernhards, kurš aizvietoja Artūru Karašu, bet Reindards Dāvis Pētersons un Kaspars Ziemiņš tika apmainīti vietām otrajā un trešajā virknējumā. Viesiem sastāvs palika tāds pats, kā pirmajā spēlē.

Spēle iesākās ar ātri zaudētiem vārtiem. “IPK” aizsargs Noels Pietile pirmajā minūtē uzmeta ripu uz vārtiem un tā, atsitoties pret vārtsarga Ērika Vītola ķērājcimdu, iekrita vārtos – 0:1. Turpinājumā komandas bez lielas skriešanas centās ar meistarību pārvarēt viena otru, bet pie vārtu guvumiem vairs netika.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” kāpināja spēles tempu un izmantoja krietni vairāk spēku paņēmienu, kas ļāva vairāk kontrolēt ripu un veidot vārtu gūšanas momentus. Trešdaļas vidū Rainers Rullers nopelnīja noraidījumu, kuru diezgan ātri izmantoja Henrijs Knūtinens – 0:2.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki cerēja atspēlēties un jau pirmajā minūtē laukuma vidū atņēma ripu. Komandas kapteinis Edgars Dīķis ar tālu piespēli izvirzīja uzbrukumā Gatis Gricinski, kurš ieraidīja ripu vārtu tīklā – 1:2.

“Zemgale/LLU” spēlētāji no visiem spēkiem centās atspēlēties, bet trešdaļas vidū mazākumā zaudēja vienus vārtus un pēc 26 sekundēm vēl vienus. “IPK” rindās ar precīziem raidījumiem izcēlās Veika Halonens un Kalle Matikainens – 1:4.

Ledus saimnieki uz kādu brīdi zaudēja pārliecību, ļaujot somiem iespiest sevi aizsardzības zonā. Bet tas ilga vien kādas trīs spēles minūtes, un “Zemgale/LLU” atsāka savu spiedienu uz “IPK” vārtiem, piespiežot pretiniekus nopelnīt noraidījumu, kuru realizēja Rainers Rullers – 2:4.

Pēdējo spēles minūti jelgavnieki spēlēja bez vārtsarga, nomainot to pret sesto laukuma spēlētāju, bet neizmantoja savas vārtu gūšanas iespējas.

“Zemgale/LLU” turnīra tabulā noslīdēja uz trīspadsmito vietu, bet jau nākošajās brīvdienās Jelgavas ledus hallē tiksies ar Somijas pilsētas Rovaniemi vienību “RoKi”, kura turnīra tabulā ieņem piekto vietu, un centīsies tos pieveikt, izmantojot mājas arēnas priekšrocības.

“Zemgale/LLU” – “IPK” 2:4 (0:1; 0:1; 2:2)Vārtu guvēji: 00:54 Noel Pietilä (Karppinen); 28:37 Henri Knuutinen (Lantta, Cotton) – vairākums; 40:40 Gatis Gricinskis (Goršanovs, Dīķis); 52:08 Veikka Halonen (Sippala, Knuutinen) – vairākums; 52:34 Kalle Matikainen (Karppinen); 58:44 Rainers Rullers (Purmalis) – vairākums.