“Zemgale/LLU” papildlaikā piekāpjas “Liepājai” (FOTO)

“Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas pusfināla pirmā spēle starp HK “Zemgale/LLU” un HK “Liepāja” Jelgavas ledus hallē 2022. gada 19. martā | Foto: Ruslans Antropovs

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” papildlaikā piedzīvo zaudējumu “Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas pusfināla pirmajā spēlē pret HK “Liepāja” ar rezultātu – 1:2 (0:0; 1:1; 0:0; 0:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Roberts Jekimovs.

Pirmās sešas spēles minūtes iniciatīvas piederēja HK “Liepāja” hokejistiem, kuri mēģināja lauzt spēles gaitu jau pirmajās cīņas minūtēs. Jelgavniekiem pakāpeniski izdevās izlīdzināt ripas kontroli un veidot jau savas bīstamas situācijas pie liepājnieku vārtsarga Patrika Bērziņa vārtiem.

Jau pirmajā trešdaļā iezīmējās spēles gaitas raksturs, kura sastāvēja no ļoti daudzām divcīņām pie laukuma bortiem un daudziem spēka paņēmieniem. Lietā tika likti arī asumi, kuri noveda pie abpusējiem noraidījumiem. Neviena no komandām pirmajā trešdaļā vārtus neguva – 0:0.

Otrajā trešdaļā abas komandas mēģināja izmantot “tuvā soliņa” priekšrocības, bet izšķiroša izrādījās spēle nevienlīdzīgos sastāvos. Jau otrajā minūtē vairākumā spēles rezultātu atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Verners Egle – 0:1.

Trešdaļas vidū lielo vairākumu “Zemgale/LLU” labā ar precīzu metienu vārtu augšējā kreisajā stūrī spēles rezultātu izlīdzināja uzbrucējs Roberts Jekimovs – 1:1.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki pārņēma ripas kontroli savās rokās, kas ļāva veidot daudzus vārtu gūšanas momentus no kuriem diemžēl neviens netika izmantots, kas lika spēles likteni izšķirt papildlaikā.

Diemžēl “Zemgale/LLU” hokejisti pieļāva kļūdu spēlētāju maiņā, kuru precīzi izmantoja liepājnieku aizsargs Reinis Demiters – 1:2. “Zemgale/LLU” izslēgšanas kārtas pusfināla spēļu sērijā šobrīd ir iedzinējos ar rezultātu 0:1. Sērija turpināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām. Nākamā spēle notiks pirmdien, 21. martā Jelgavas ledus hallē plkst.19:40.