“Zemgale/LLU” piedzīvo otro zaudējumu pret “KOOVEE”

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukumā piedzīvoja otro zaudējumu “Mestis” līgas spēlē pret Tamperes vienību “KOOVEE” ar rezultātu – 0:3 (0:0; 0:2; 0:1).

Otrajā spēlē notika izmaiņas “Zemgale/LLU” sastāvā. Tajā nebija iekļauti uzbrucējs Kristaps Roķis un aizsargs Edgars Dīķis. Debiju vārtos piedzīvoja vārtsargs Rihards Cimermanis, bet iztrūkstošos spēlētājus aizvietoja uzbrucējs Roberts Baranovskis un aizsargs Roberts Andersons.

“KOOVEE” sastāvā diskvalifikācijas rezultātā nespēlēja uzbrucējs Ville Nieminens. Iepriekšējā sastāvā viņš pielietoja neatļautu spēka paņēmienu pret Kevinu Strādnieku. Iztrūka arī uzbrucējs Santeri Airola, kuru aizvietoja Vili-Jespers Koivula. Vārtos stājās čehu izcelsmes vārtsargs Jakubs Maleks, kurš ikdienā spēlē “Liiga” komandā “Ilves” (2021. gadā draftēts NHL komandā Ņūdžersijas “Devils”).

Pirmajā trešdaļā “Zemgale/LLU” izskatījās pārliecinošāk, nekā pirmajā spēlē un vārtos stabils bija Rihards Cimermanis. Cīņa norisinājās ar vienlīdzīgu spēku samēru un spēles rezultātu nespēja atklāt neviena no komandām – 0:0.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki piedzīvoja līdzīgu pirmās spēles kļūdai. Tamperes hokejisti pa gaisu iemeta ripu uzbrukuma zonā un aizvārtē par to pacīnījās Markus Vestile. Gūstot kontroli par ripu, viņš to ar ātru piespēli atdeva uz vārtu priekšu, kur to uztvēra Vili-Jespers Koivula un raidīja vārtos – 0:1.

Trešdaļas turpinājumā “Zemgale/LLU” neizmantoja divus vairākumus, bet “KOOVEE” uzbrucējs Okko Kangasniemi spēja aizskriet uzbrukumā viens pret vienu ar Rihardu Cimermani un dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru – 0:2.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” plānoja atspēlēties, bet centienus apturēja disciplīnas trūkums un divi mazākumi. Trešdaļas otrajā pusē saimnieku komandas aizsargs Jami Henninens veica banālu, bet precīzu metienu no zilās līnijas, panākot spēles gala rezultātu – 0:3.

Piektdien un sestdien “Zemgale/LLU” turpinās savu izbraukuma tūri Heinolas pilsētā, kur tiksies ar “Peliitat” komandu, kura pagājušā nedēļā viesojās Jelgavā un piedzīvoja divus zaudējumus.

“KOOVEE” – “Zemgale/LLU” – 3:0 (0:0; 2:0; 1:0)

Vārtu guvēji: 24:54 Vili-Jesper Koivula (Aalto), 37:49 Okko Kangasniemi (Markkula, Hakanen); 54:25 Jami Hänninen (Wehmas, Kinnari).

“KOOVEE”: 1. maiņa – Okko Kangasniemi (zelta ķivere), Santtu Hakanen, Samu Markkula, Jeremy Wehmas, Jami Hänninen; 2. maiņa – Verneri Metsänen, Tomi Iso-Mustajärvi, Santeri Sillanpää, Oskari Kantola, Markus Västilä; 3. maiņa – Jakub Kos, Samu Bau, Joona Korhonen, Elias Ruusu, Kalle Hällfors; 4. maiņa – Aku Kinnari, Santeri Aalto, Vili-Jesper Koivula, Jere Kivimäki; Vārtsargi: Jakub Malek (vārtos), Verneri Virtanen.

“Zemgale/LLU”: 1. maiņa – Ričards Bernhards, Artūrs Homjakovs (zelta ķivere), Gustavs Millers, Harijs Brants, Daniels Goršanovs; 2. maiņa – Kevins Strādnieks, Rainers Rullers, Roberts Petrovičs, Silvestrs Lazarenoks, Renārs Kārkls; 3. maiņa – Daniels Andersons, Gatis Gricinskis, Ričards Rihards Fomins, Iļja Grekovs, Renārs Džerods Alksnis; 4. maiņa – Kristers Brauns, Kristaps Kristiņš, Roberts Baranovskis, Roberts Andersons; Vārtsargi: Rihards Cimermanis (vārtos), Ēriks Vītols.

Galvenie tiesneši: Pasi Nieminen, Mikael Vihriälä.