“Zemgale/LLU” piekāpjas “Mestis” līgas čempioniem (FOTO/VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 2:6 (1:2; 1:2; 0:2) piekāpās Imatras pilsētas vienībai “Ketterä”. Šajā “Mestis” līgas spēles jelgavnieku labā divus vārtus guva Gatis Gricinskis.

Somijas pilsētas Imatras komanda “Ketterä” ir “Mesti” līgas pagājušās sezonas čempioni un kausa ieguvēji. Komandas sastāvu veido par diviem gadiem vecāki un atlētiskāki hokejisti salīdzinot ar jelgavniekiem.

“Zemgale/LLU” savukārt sastāvā nebija iekļauti līderi Ričards Bernhards un Artūrs Homjakovs. Sastāvā pēc traumas sadziedēšanas atgriezās Roberts Petrovičs, bet debiju Somijas otrajā spēcīgākajā līgā piedzīvoja uzbrucējs Rainers Dārziņš un aizsargs Haralds Rauls Slišāns.

“Ketterä” komanda no pirmām minūtēm uzrādīja labu ripas kontroli un labu spēli bez ripas, neļaujot “Zemgale/LLU” tuvoties saviem vārtiem. Diezgan ātri jelgavnieki nonāca mazākumā, kuru viesu vecākais Elmeri Kaksonens atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” atkāroti nonāca mazākumā, kuru komanda izturēja, bet atgriežoties piektajam spēlētājam uz laukumu, viesu uzbrucējs Jesse Liuksiala guva otrus vārtus – 0:2.

Intrigu spēlei atgrieza “Zemgale/LLU” pieredzes bagātais uzbrucējs Gatis Gricinskis, kurš ar precīzu metienu atguva vienus vārtus – 1:2.

Otrajā trešdaļā atkārtojās iepriekšējā spēles nogriežņa scenārijs. “Zemgale/LLU” divas reizes nonāca mazākumā, un somi tos abus izmantoja, vārtus gūstot Janne Ketunenam un Jegoram Šehovcovam. Uz “Ketterä” vārtu guvumiem atkal precīzs bija jelgavnieku uzbrucējs Gatis Gricinskis – 2:4.

Trešajā trešdaļā “Ketterä” pārņēma ripas kontroli, un “Zemgale/LLU” spēlētājiem bija jāpieliek lielas pūles, lai traucētu viesu ofensīvu. Laukuma saimnieki nopelnīja noraidījumu, un to izmantoja Jesse Viskari – 2:5.

Spēles izskaņā jelgavniekiem bija dota iespēja spēlēt vairākumā, kuru gan pietrūka spēku izmantot, bet viesu uzbrucējs Ēmeli Takala mazākumā aizbēga pretuzbrukumā un spēja pārspēt vārtsargu Rihardu Cimermani, kurš pēc iepriekšējo vārtu zaudējuma nomainīja Mariusu Bajarūnu Galēju – 2:6.

Sestdien, 29. oktobrī pulkstn 17.00 komandas Jelgavas ledus hallē tiksies vēl vienu reizi, kurā “Zemgale/LLU” centīsies pretoties no visiem spēkiem, cerot uz to, ka sastāvā atgriezīsies Artūrs Homjakovs.