“Zemgale/LLU” pusfinālā otro reizi pārspēj “Dinamo Rīga” (VIDEO, FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās izcīnīja otro uzvaru “Optibet” Baltijas līgas izslēgšanas kārtas pusfinālā pret “Dinamo Rīga” ar rezultātu 11:1 (5:0; 3:1; 3:0).

Otrajā pusfināla spēlē “Zemgale/LLU” nespēlēja uzbrucējs Roberts Baranovskis un viņu aizvietoja Ernests Bērziņš. Jelgavnieku galvenais treneris Artis Ābols vārtu aizstāvēšanu uzticēja Rihardam Cimermanim.

“Dinamo Rīga” sastāvs piedzīvoja lielākas izmaiņas, jo komandai nevarēja palīdzēt četri spēlētāji – Georgijs Pujacs, Martins Lavrovs, Miks Komuls un Ņikita Priede. Viņu vietā sastāvā tika iekļauti Daniels Bēniņš, Rainers Vizulis un Ernests Šteinbergs.

Atšķirībā no pirmās spēles “Zemgale/LLU” izdevās iegūt spēles iniciatīvu jau pirmajās minūtēs un spēles otrajā minūtē Rihards Ričards Fomins atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Trešdaļas vidū viesi nopelnīja virkni pārkāpumu, kas noveda pie tā, ka jelgavnieki guva trīs vārtus, spēlējot vairākumā. Lielajos vairākumus ripu vārtu tīklā raidīja Ričards Bernhards un Pēteris Purmalis, bet vienkāršajā vairākumā Artūrs Karaša – 4:0. Trešdaļās noslēgumā, spēlējot vienādos sastāvos guva Rihards Ričards Fomins – 5:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Dinamo Rīga” spēlētāji izveidoja uzbrukumu, kurā cīņā pie vārtiem uzbrucējs Renārs Cipruss paspēja iegrūst ripu vārtos, kuru nepaspēja piespiest vārtsargs Rihards Cimermanis – 5:1.

“Zemgale/LLU” pēc zaudētiem vārtiem atjaunoja savu iniciatīvu ripas kontrolē un trešdaļas vidū četru minūšu laikā spēja gūt trīs vārtus. Precīzi metieni vārtu tīklā padevās Kasparam Ziemiņam, Danielam Andersonam un Raineram Rulleram – 8:1.

Trešajā trešdaļā spēles ritms samazinājās un neradīja pārliecību, ka kādai no komandām izdosies gūt vārtus. Tomēr spēles pēdējās četrām minūtēs “Zemgale/LLU” hokejisti paguva gūt vēl trīs vārtus. Ar precīziem raidījumiem atzīmējas Gustavs Millers, Kaspars Ziemiņš un Gustavs Krūmiņš – 11:1.

Trešo savstarpējo spēli izslēgšanas kārtas pusfinālā komandas aizvadīs 17. martā “Inbox.lv” ledus hallē Piņķos plkst.18:30. Paralēli “Zemgale/LLU” 16. un 17. martā Jelgavā aizvadīs pēdējās divas spēles Somijas “Mestis” līgā pret “Hokki” vienību.

Tas nozīmē, ka treneriem 17. martā būs jāizlemj, kurš sastāvs spēlēs Rīgā un kurš – Jelgavā. Viņiem būs iespēja vai nu miksēt “A” un “B” sastāvu spēlētājus vai arī saglabāt tos esošajā konfigurācijā.

“Zemgale/LLU” – “Dinamo Rīga” 11:1 (5:0; 3:1; 3:0).

Sērijas rezultāts – 2:0

Vārtu guvēji: 01:38 Rihards Ričards Fomins (Gricinskis, Andersons); 10:54 Ričards Bernhards (Homjakovs, Karaša) – lielais vairākums; 11:39 Pēteris Purmalis (Rullers, Ziemiņš) – lielais vairākums; 12:32 Artūrs Karaša (Homjakovs, Brants) – vairākums; 17:56 Ričards Rihards Fomins (Purmalis); 21:44 Renārs Cipruss (Zelts, Potapenko); 30:30 Kaspars Ziemiņš (Roķis, Brauns); 32:32 Daniels Andersons; 34:25 Rainers Rullers (Homjakovs); 55:27 Gustavs Millers (Kristiņš); 57:08 Kaspars Ziemiņš (Bērziņš, Seilis); 59:28 Gustavs Krūmiņš – mazākumā.

Komandu sastāvi

“Zemgale/LLU”: vārtsargi – Rihards Cimermanis (vārtos), Ēriks Vītols; aizsargi – Harijs Brants, Patriks Seilis, Gustavs Krūmiņš, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Haralds Rauls Slišāns, Renarts Džerods Alksnis; uzbrucēji – Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis, Gustavs Millers, Artūrs Homjakovs, Kaspars Ziemiņš, Daniels Andersons, Pēteris Purmalis, Ernests Bērziņš*, Artūrs Karaša, Rihards Ričards Fomins, Kristers Brauns, Gatis Gricinskis, Ričards Bernhards; galvenais treneris – Artis Ābols.

“Dinamo Rīga”: vārtsargi – Rūdolfs Gusts Lazdiņš (vārtos līdz 34:35), Ralfs Pilsētnieks (vārtos no 34:35); aizsargi – Reinis Virsnītis, Nathan Vladson, Iļja Grekovs; uzbrucēji – Daniels Bēniņš*, Juris Ziemiņš, Miķelis Rēdlihs, Kristiāns Zelts, Gusts Jegorovs, Rainers Vizulis*, Ēriks Novickis, Roberts Potapenko, Dominik Matonak, Kirils Tambijevs, Renārs Cipruss, Kristofers Petriņš, Ernests Šteinbergs*; galvenais treneris – Mareks Jass.